Відмінності між версіями «Портфоліо з теми "Місто майбутнього"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 23: Рядок 23:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
 
Учні досліджують процеси урбанізації,мегаполіси світу,причини нерівномірного розташування міських агломерацій і великих мегаполісів світу та ін..  
 
Учні досліджують процеси урбанізації,мегаполіси світу,причини нерівномірного розташування міських агломерацій і великих мегаполісів світу та ін..  
Учні спираються на отримані знання з теми «Населення», вміння і навики по складанню діаграм,схем,виставочних роликів, презентацій, блогів.
+
Учні спираються на отримані знання з теми «Населення», вміння і навики по складанню діаграм,схем,виставочних роликів та презентацій, блогів.
На початку презентації вчитель використовує, буклет 1-2.Попередньо бере дозвіл у батьків  на використання інтернет – ресурсів.
+
На початку презентації вчитель використовує, буклет 1-2.Попередньо бере дозвіл у батьків  на публікацію робіт учнів в мережі Інтернет, на створення електронної скриньки та заповнює форму щодо збереження конфіденційності учня.
Вчитель співпрацюючи з учнем - допомагає, націлює, консультує та направляє творчий пошук учнів у правильне русло. Поетапна робота здійснюється різними методами і формами, а  кінцевим відтворенням проробленої роботи проекту є -презентація  сворених  роликів ,блогів. Для роботи над проектом учні були поділнні на окремі групи , також працювали в парах та динамічних групах.
+
Вчитель співпрацюючи з учнем - допомагає, націлює, консультує та направляє творчий пошук учнів у правильне русло. На початковому етапі вчитель використовує презентацію за допомогою якої з’ясовує на скільки діти обізнані з даної теми.
 +
Поетапна робота здійснюється різними методами і формами, а  кінцевим відтворенням проробленої роботи проекту є -презентація  сворених  роликів ,блогів. Для роботи над проектом учні були поділенні на окремі групи , також працювали в парах та динамічних групах. У групах учні досліджували розміщення великх міст, агломерації мегаполісів, пояснювали причини їх існування та визначали позитивні і негативні риси впливу процесу урбанізації на навколишнє середовище.  Для дослідження проблем нашого міста учні створили блог «Місто».
 +
Підсумовуючи роботу учні провели конференцію, на якій демонстрували свої роботи (презентації, альманахи, рекламні ролики, виставки).
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 12:55, 3 листопада 2012


Назва навчальної теми

Місто майбутнього

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія

Вік учнів, клас

9-11кл

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект « Місто майбутнього»- готують учні старших класів 9-11.Тема»Населення».Учні працюють за конкретними завданнями,обговорюють сучані процеси урбанізації,її наслідки і перспективи.Під час роботи над проектом, учні працюють в парах,в творчих групах , створюють рекламні ролики, презентації,альманахи,блоги та ін.У процесі підготовки і участі у проектах,вони використовують найновіші інтернет дані та технології.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Під час роботи над проектом учні самостійно визначають основні етапи роботи та оцінюють зміст виконаної роботи. Форма оцінювання –це чіткий аналіз висвітлення теми»Місто майбутнього»Учні відповідають на запитання впродовж вивчення теми «Населення»,про кількість ,динаміку населення ,процеси урбанізації,зростання міст ,міських агломерацій ,мегаполісів та наслідки швидкого зростання міського населення і пов’язані з процесом урбанізації екологічні проблеми.Звертається увага на основну проблему проекту « Чи вирішить місто майбутнього екологічну безпеку. Учні в процесі роботи заповнюють таблиці , діаграми,блоги. Форму оцінювання блогу, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Запросіть учнів використовувати план діяльності для того, щоб допомогти їм на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Цей план також частково може слугувати документом для підсумкового оцінювання їх роботи. Учні також використовують Форму оцінювання з балами, за якою вони мають створювати презентацію. До закінчення створення презентацій потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати авторам презентації зворотній зв’язок щодо покращення презентації. Надайте можливість учням ознайомитися з думками та пропозиціями інших та надайте час та допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації. Використайте Форму оцінювання з балами також і для підсумкового оцінювання, організуйте взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним. Оцініть учнів і під час підсумкового обговорення Ключового запитання»Чому зростають міста?

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учні досліджують процеси урбанізації,мегаполіси світу,причини нерівномірного розташування міських агломерацій і великих мегаполісів світу та ін.. Учні спираються на отримані знання з теми «Населення», вміння і навики по складанню діаграм,схем,виставочних роликів та презентацій, блогів. На початку презентації вчитель використовує, буклет 1-2.Попередньо бере дозвіл у батьків на публікацію робіт учнів в мережі Інтернет, на створення електронної скриньки та заповнює форму щодо збереження конфіденційності учня. Вчитель співпрацюючи з учнем - допомагає, націлює, консультує та направляє творчий пошук учнів у правильне русло. На початковому етапі вчитель використовує презентацію за допомогою якої з’ясовує на скільки діти обізнані з даної теми. Поетапна робота здійснюється різними методами і формами, а кінцевим відтворенням проробленої роботи проекту є -презентація сворених роликів ,блогів. Для роботи над проектом учні були поділенні на окремі групи , також працювали в парах та динамічних групах. У групах учні досліджували розміщення великх міст, агломерації мегаполісів, пояснювали причини їх існування та визначали позитивні і негативні риси впливу процесу урбанізації на навколишнє середовище. Для дослідження проблем нашого міста учні створили блог «Місто». Підсумовуючи роботу учні провели конференцію, на якій демонстрували свої роботи (презентації, альманахи, рекламні ролики, виставки).

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Киричук Надія Іванівна

Фах, навчальний предмет

вчитель географії, географія

Навчальний заклад

Червоноградська гімназія

Місто\село, район, область

м. Червоноград

Львівська обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Інтел - навчання для майбутнього 10 версія

Дати проведення тренінгу

жовтень - листопад 2012

Місце проведення тренінгу

Тренери

Караман Л.І.