Відмінності між версіями «3. Лепецька Любомира Ярославівна»
(→Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети) |
(→Навчальні цілі) |
||
| Рядок 28: | Рядок 28: | ||
=Навчальні цілі= | =Навчальні цілі= | ||
| + | |||
| + | Тема нашого проекту «Міфи і легенди українців» матиме можливість зреалізуватись під час вивчення міфів і легенд світу. | ||
| + | Метою є зацікавити та залучити дітей до дослідницької роботи. Поглибити пізнавальний інтерес до історії власної країни та до її культури і літератури, як її вияву. Зацікавити українськими міфами та легендами. Формувати дослідницьку цікавість до літературних явищ. Визначити і з'ясувати, хто з письменників у своїй творчості звертався до міфів і легенд. | ||
| + | Розвивати критичність мислення та терпимість у спірних питаннях. | ||
| + | Виховувати самостійність та співпрацю (на кінцевих етапах досліду). | ||
=Вік учнів, клас= | =Вік учнів, клас= | ||
Версія за 14:22, 1 листопада 2012
Зміст
Про мене
Я, Лепецька Любомира Ярославівна, вчитель Верхньовиньовидненської ЗОШ І-ІІІст. Викладаю українську мову та літературу. Маю 27 років стажу.
Мої блоги
Рефлексія.
Міфи і легенди українців.
Мій внесок
[Мої файли]
Мої закладки
Мої захоплення
Назва проекту
Міфи і легенди українців.
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Історія України, музика,інформатика, мистецтво.
Навчальні цілі
Тема нашого проекту «Міфи і легенди українців» матиме можливість зреалізуватись під час вивчення міфів і легенд світу. Метою є зацікавити та залучити дітей до дослідницької роботи. Поглибити пізнавальний інтерес до історії власної країни та до її культури і літератури, як її вияву. Зацікавити українськими міфами та легендами. Формувати дослідницьку цікавість до літературних явищ. Визначити і з'ясувати, хто з письменників у своїй творчості звертався до міфів і легенд. Розвивати критичність мислення та терпимість у спірних питаннях. Виховувати самостійність та співпрацю (на кінцевих етапах досліду).