Відмінності між версіями «Портфоліо Джур Людмили з теми"Австралія-країна навпаки?.."»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Повний План вивчення теми)
(Повний План вивчення теми)
Рядок 17: Рядок 17:
  
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==
[ https://docs.google.com/open?id=0B8kzfZ_5SyF9am8wV0xuR1NTMHM]
+
[ https://docs.google.com/open?id=0B8kzfZ_5SyF9am8wV0xuR1NTMHM план вивчення теми]
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=

Версія за 14:56, 1 листопада 2012


Назва проекту

Австралія-країна навпаки?..

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний-географія, дотичні-біологія, історія, інформатика

Навчальні цілі

У результаті своєї роботи учні зможуть здійснити наступне: використовувати стратегії самостійного навчання та навчання у співпраці, визначати вплив географічного положення на особливості природи материка та природи на населення і його господарську діяльність, порівнювати природу материків, пояснювати причини унікальності Австралії, оцінювати вплив господарської діяльності на природу материка, вдосконалювати уміння використовувати інформаційно-комунікаційні технології для створення продуктів проектної діяльності, навички виступу перед аудиторією , вміння аргументовано доводити свою думку, ілюструвати ідеї, комбінуючи текст і зображення.

Вік учнів, клас

7 клас 13-14 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект з географії для учнів 7-х класів. Виконується у рамках вивчення теми «Австралія». У проекті учні працюватимуть над дослідженням проблеми: «В чому причина унікальності природи та населення Австралії?». Досліджуватимуть друковані, картографічні та інші джерела інформації, порівнюватимуть особливості природи Австралії та інших материків, створюватимуть презентації, довідники тощо. Результати своєї діяльності учні викладуть у вигляді вікі-статей, блогів, презентацій.

Повний План вивчення теми

[ https://docs.google.com/open?id=0B8kzfZ_5SyF9am8wV0xuR1NTMHM план вивчення теми]

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб перевірити мислення учнів та їх міркування.З-х-д схема та асоціативний кущ допомагають відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів. У цей час відбувається включення суб’єктивного досвіду та оцінка початкових уявлень учнів з теми проекту.

Після завершення учнями їх міні-проектів, спеціальна форма зворотного зв’язку однокласників використовується для забезпечення отримання думок і оцінок однолітків. Учні використовують цей зворотний зв'язок для перевірки своїх кінцевих продуктів. Відповіді учнів на Ключове запитання під час написання ними щоденників дає інформацію про те, як учні зуміли поєднати свою роботу у проекті з більш широкими поняттями. Вчитель перевіряє знання учнів за допомогою он-лайн опитувальника

Діяльність учнів та вчителя

До початку проекту. Вчитель проводить бесіду з учнями з використанням стартової презентації Учні переглядають презентацію вчителя, виконують завдання для визначення навчальних потреб представлені у формі таблиці З-Х-Д, відповідають на змістові питання у формі комп’ютерного тестування, знайомляться з тематичним та ключовим питанням, намагаються дати на них відповіді, висувають гіпотези. Вчитель формулює завдання для різних груп на основі даних отриманих в он-лайн опитувальнику. Формує різноінтелектуальні групи з урахуванням результатів домашнього анкетування множинного інтелекту.


Під час проведення дослідження. Перед початком роботи учні отримують від вчителя контрольний листок самооцінки блога, за яким постійно відслідковують відповідність блогу критеріям подальшого оцінювання їх роботи. Учні виконують дослідження. Учні створюють у якості журналу ведення спостережень та дослідження блог Австралія-країна навпаки?, де записують сформульований ними план дослідження, гіпотези, відмічають хід роботи та отримані результат, а також сформульовані висновки.


Для забезпечення спільної роботи, для формулювання узгоджених висновків дослідження, для обговорення підготовки підсумкового звіту, розподілення обов’язків та представлення звіту, надсилання власних матеріалів учні використовують Skype. Отримавши результати діяльності, учні створюють презентацію, вікі-статтю «Чи я хотів би жити в Австралії, якщо так то чому?», блоги.


По завершенню роботи над дослідженням учні заповнюють форму самооцінювання власної роботи в групі та отриманих в ході роботи навичок щодо виконання досліджень. Результати дослідження захищають на підсумковому уроці з теми.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери