Відмінності між версіями «Портфоліо з теми "Сонце як зірка"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту)
(Опис оцінювання)
Рядок 22: Рядок 22:
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 +
На початку проекту Учні створюють Т-таблицю, щоб порівняти і зіставити факти і вимисел. Вони використовують інформацію для того, щоб відобразити наявні знання і готовність до роботи над проектом. Т-таблиця роздруковується для учнів, щоб вони могли порівняти і зіставити факти й вимисел.
 +
Постановка запитань дозволяє відстежувати просування учнів, тестувати розуміння і залучати учнів до мислення вищих рівнів. Вчитель ставить запитання до груп і в ході консультацій. Крім того, учні постійно повертаються до Основних запитань, що скеровують вивчення теми.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
=Діяльність учнів та вчителя=

Версія за 13:46, 24 жовтня 2012


Назва проекту

"Сонце як зірка"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Астрономія, фізика, біологія, географія

Навчальні цілі

• В учнів будуть формуватися навички створення презентацій, вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами про сонячну активність , вміння використовувати їх для оцінювання впливу сонячної активності на атмосферні, кліматичні та біосферні процеси; аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про вплив активності Сонця на життя на Землі. Учні зможуть визначати та складати стислий опис подій. Будуть формуватися уміння пояснювати механізм утворення сонячного вітру, працювати як вчені з планування, проводити дослідження, аналіз та написання звітів проведених експериментів.

Вік учнів, клас

17 років, 11 кл

Стислий опис проекту

В проекті вивчаються такі питання, як будова Сонця, його атмосфери, характерні особливості явищ в різних шарах атмосфери Сонця , аналізується вплив Сонця на процеси, що відбуваються на Землі, розглянуто способи спостереження за Сонцем, систематизовано матеріали спостережень за активними процесами в сонячній атмосфері, проведено простіші виміри швидкості та прискорення сонячної матерії під час корональних вивержень маси. Поняття:Сонячна система, Сонце, сонячно – земні зв’язки, активність Сонця.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

• Формування навичок створення презентацій, вдосконалення навичок збирання даних кількома способами про сонячну активність та використання їх для оцінювання впливу сонячної активності на атмосферні, кліматичні та біосферні процеси, аналізу; впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про вплив активності Сонця на життя на Землі. Навчити визначати та складати стислий опис подій, Формувати в учнів уміння пояснювати механізм утворення сонячного вітру, працювати як вчені з планування, проведити досліджень, аналіз та написання звітів проведених експериментів.

Опис оцінювання

На початку проекту Учні створюють Т-таблицю, щоб порівняти і зіставити факти і вимисел. Вони використовують інформацію для того, щоб відобразити наявні знання і готовність до роботи над проектом. Т-таблиця роздруковується для учнів, щоб вони могли порівняти і зіставити факти й вимисел. Постановка запитань дозволяє відстежувати просування учнів, тестувати розуміння і залучати учнів до мислення вищих рівнів. Вчитель ставить запитання до груп і в ході консультацій. Крім того, учні постійно повертаються до Основних запитань, що скеровують вивчення теми.

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери