Відмінності між версіями «Портфоліо Перепилюк Ніни Федорівни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Відомості про автора)
(Відомості про тренінг)
 
Рядок 83: Рядок 83:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 
+
03.09.12-10.09.12
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 
+
Селидівська ЗОШ№2
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
Хацько Тетяна Миколаївна
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 13:57, 21 жовтня 2012


Назва проекту

Бактерії

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія,фізика

Навчальні тема

Біологія

Вік учнів, клас

13-14 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Основним біологічним змістом проекту є вивчення учнями різноманітності бактерій, визначення їх ролі в природі та значення в житті людини. Формуючи здоров’язберігаючу компетентність, вчитель ознайомить дітей з хвороботворними бактеріями, ознаками хвороб, які вони спричиняють, та заходами профілактики бактеріальних захворювань. Спостерігаючи за натуральними об’єктами під мікроскопом, учні розширять світогляд, вдосконалять загальношкільні уміння і навички, в них розвиватиметься спостережливість, увага, мислення. Учні мають поглибити свої знання про представників царства Дроб’янки. Вони вдосконалять навички колективної роботи, роботи в групах та з мікроскопом.

Повний План вивчення теми

[План вивчення теми]

[План впровадження проекту]

Навчальні цілі

Після закінчення теми учні будуть: знати : загальні ознаки бактерій, середовище їх існування; - види бактерій, які спричиняють захворювання рослин, тварин, людини; - види бактерій, які використовуються людиною в господарстві; вміти: характеризувати роль бактерій у природі і в житті людини; взаємозв'язки бактерій та інших організмів; -порівнювати життєдіяльність бактерій; -застосовувати знання для обгрунтування способів зберігання продуктів харчування і профілактики захворювань, що спричиняються хвороботворними бактеріями; володіти навичками: - здійснення пошуку інформації, використовуючи Інтернет та інформаційні технології; - ефективного формулювання думки та ідеї шляхом їх чіткого та зрозумілого висловлення та написання ; - вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем; - базового розуміння етичних/правових питань, пов’язаних з доступом та з використанням інформації ; - належної та продуктивної праці разом з іншими; - використання для досягнення цілей сукупного інтелекту груп, коли це необхідно. дотримуватися правил особистої гігієни і гігієни в колективі;

Опис оцінювання

Перший урок: Вчитель пояснює учням про безпеку в Інтернеті, що є контрольний список оцінювання веб-сайтів, з якого вони можуть вибрати веб-ресури по своєму проекту. Далі учні під час пошуку можуть використовувати ці веб-сайти. Учні заповнюють контрольний список для робіт из інформаційними джерелами. Учитель демонструє вступну презентацію, яка допоможе з’ясувати навчальні потреби учнів, побачивши інструменти оцінювання та організаційну частину, осмислити кожний слайд. Мотивація учнів. Якщо наше око не здатне побачити дуже дрібні об’єкти, то як ми зможемо дізнатися, що вони існують? Про що йдеться мова в таких рядках : «Чарівний прилад Левенгука Поверхню дослідив води, Щоб вивчила нова наука Життя незнаного сліди». М. Заболоцький Які особливості вирізняють представників Прокаріот серед інших живих організмів? Учні заповнюють графічні схеми З-Х-Д. Другий урок: Учитель об’єднує учнів в групи за рівнем навчальних досягнень. Розподіляє завдання, роздає план проекту та шаблон презентації. Перша група займається пошуком інформації. (Хто вперше дізнався про існування бактерій? Яку роль відіграють бактерії в природі та в житті людини? Що таке епідемія? Як вона виникає?). Друга група виконує практичні завдання. Учні розглядають сінний настій під мікроскопом і порівнюють побачене з малюнками в підручнику та із зображеннями на таблицях. Третя група оформлює роботу у вигляді комп’ютерної презентації. Третій урок: один учень із групи презентує роботу цілої групи. Далі учні обговорюють результати кожної групи та здійснюють самооцінювання в журналі навчання. Учитель оцінює роботу в групах: усний виступ, практичну роботу та мультимедійну презентацію.

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Перепилюк Ніна Федорівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель біології

Навчальний заклад

Селидівська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Селидівської міської ради

Місто\село, район, область

Контактні дані

Адреса навчального закладу: м.Селидове, вул.Маяковсього, буд.№39

Тел.:0958414004

e-mail: ninaperepulyk2012@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг в рамках НП "Відкритий світ"

Дати проведення тренінгу

03.09.12-10.09.12

Місце проведення тренінгу

Селидівська ЗОШ№2

Тренери

Хацько Тетяна Миколаївна