Відмінності між версіями «Проект збіології: "Хто живе у склянці молока?"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальний заклад)
(Навчальний заклад)
Рядок 77: Рядок 77:
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
Школоа
+
Школа
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==

Версія за 12:43, 21 вересня 2012


Назва проекту

Хто живе в склянці молока?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальні цілі

Учень: називає: - загальні ознаки бактерій; - середовища життя бактерій; наводить приклади: - взаємозв’язків бактерій та інших організмів; - бактерій, які спричинюють захворювання рослин, тварин, людини; - бактерій, які використовуються людиною в господарстві; характеризує: - роль бактерій у природі й у житті людини; порівнює: - життєдіяльність бактерій; застосовує знання для: - обґрунтування способів зберігання продуктів харчування; - профілактики захворювань, що спричиняються хвороботворними бактеріями; дотримується правил: - особистої гігієни і гігієни в колективі; робить висновок: - про роль бактерій у природі та в житті людини.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Цей проект для сьомого класу з біології на тему «Бактерії». Завданням проекту є: дослідити як у різних середовищах розмножуються кисломолочні бактерії

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Учні мають : • Знати та розрізняти загальні ознаки бактерій • Наводити приклади взаємозв’язків бактерій та інших організмів • Уміло застосовувати знання для обґрунтування способів зберігання продуктів харчування • Продемонструвати дослід, що дозволяє виявити роль бактерій (у скисанні молока) • Збирати експериментальні дані; впорядковувати їх, готувати для демонстрації, надавати пояснення , аргументувати та робити висновки. • Здійснювати планування, робити обґрунтований вибір для вирішення проблем • Гнучкість та готовність до застосування необхідних компромісів з метою здійснення спільного завдання • Розуміння принципу побудови медіа повідомлень, того, для яких цілей та із застосуванням яких інструментів та за яких умов вони зроблені, їх характеристик.

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання ґрунтується на відповідях на запитання, які попередньо записані вчителем для учнів для їх журналів спостережень з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу дослідження, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі демонстрації результатів учнівських проектів.

Діяльність учнів та вчителя

Крок1. Вчитель пропонує учням переглянути презентацію. Крок2. Вчитель пропонує заповнити таблицю ЗХД. Крок3. Вчитель учням пропонує навчальний тест. Крок4.Вчитель проводжу анкетування моїх учнів для того, щоб визначити коло їх інтересів. Крок 5. Вчитель пропонує контрольний список. Крок .6 Вчитель пропонує інструкцію як працювати в інтернеті. За інструкцією учні шукають відомості про способи розмноження бактерій. Крок7. Вчитель пояснює правила дотримання про авторське право. Крок8. Діти аналізують сайти за допомогою контрольного списку. Крок 8.Вчитель навчає створювати електронні скринько, попередньо одержавши батьківський дозвіл. Крок 10.Вчитель учням пропонує навчальний тест. Крок11 .Учні знайомляться з термінами і поняттями. Крок12 .Вчитель поєднує учнів у групи для проведення досліджень. Крок13. Он-лайн консультація у Skype. Крок14.Вчитель розсилає форми на електронні скриньки. Крок15.Вчитель проаналізував результати і призначив індивідуальну консультацію. Крок16 .Учні діляться своїми результатами дослідів за допомогою пошти. Крок17.Вчитель пропонує форму оцінювання презентації. Крок18. Учні створюють презентацію по шаблону.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Вчитель інформатики, інформатика

Навчальний заклад

Школа

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери