Відмінності між версіями «ЧЕТВЕРТ?Й СЕРЕД ЕЛЕМЕНТІВ»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Контактні дані)
(Діяльність учнів (скопіювати з Плану))
 
Рядок 43: Рядок 43:
  
 
'''На першому етапі проекту:'''
 
'''На першому етапі проекту:'''
Учитель розробляє план проекту, лист планування роботи в групі. Здійснює підбір матеріалу з використанням Інтернету та довідкових літературних джерел. Робота над проектом починається з презентації вчителя. На початку проектної діяльності необхідно провести анкетування учнів . Учитель спостерігає і направляє учнів на постановку цілей проекту. Учні обговорюють тему проекту, цілі, завдання. Визначаються теми для досліджень, учні класу об’єднуються в три групи, кожна з яких буде досліджувати свою тему: 1 група («Теоретики») - працює над завданням теоретичного характеру; 2 група («Лаборанти») - працює над проведенням лабораторних досліджень відповідно до теми проекту; 3 група («Дослідники»)– аналізують причини корозії, методи захисту від неї та практичне застосування металу.
+
Учитель розробляє план проекту, лист планування роботи в групі [http://docs.google.com/file/d/0BzSABIr5GvNzUWtzd25GeFFrcFk/edit]. Здійснює підбір матеріалу з використанням Інтернету та довідкових літературних джерел. Робота над проектом починається з презентації вчителя [http://docs.google.com/file/d/0BzSABIr5GvNzM2JEMG9qQWF6UWM/edit]. На початку проектної діяльності необхідно провести анкетування учнів [http://docs.google.com/file/d/0BzSABIr5GvNzSWx4RkJiS2xKNUk/edit]. Учитель спостерігає і направляє учнів на постановку цілей проекту. Учні обговорюють тему проекту, цілі, завдання. Визначаються теми для досліджень, учні класу об’єднуються в три групи, кожна з яких буде досліджувати свою тему: 1 група («Теоретики») - працює над завданням теоретичного характеру; 2 група («Лаборанти») - працює над проведенням лабораторних досліджень відповідно до теми проекту; 3 група («Дослідники»)– аналізують причини корозії, методи захисту від неї та практичне застосування металу.
 
Учні отримують план реалізації проекту. Учні проводять відбір ідей, уточнення інформації (мозкова атака). В ході мозкової атаки заповнюються картки З-Х-Д, розподіляються ролі. Після закінчення вивчення теми:
 
Учні отримують план реалізації проекту. Учні проводять відбір ідей, уточнення інформації (мозкова атака). В ході мозкової атаки заповнюються картки З-Х-Д, розподіляються ролі. Після закінчення вивчення теми:
  
Рядок 50: Рядок 50:
 
'''На другому етапі проекту:'''
 
'''На другому етапі проекту:'''
  
Учитель спостерігає, радить, побічно керує діяльністю учнів. Контролює ненав'язливо послідовність виконання проекту. Учні збирають і обговорюють інформацію відповідно до плану в групі. Консультуються з учителем, обговорюють проміжні результати, оформляють проект, готуються до захисту, знайомляться з довідниковими матеріалами та інструкцією з виконання лабораторної роботи. За результатами своєї роботи учні створюють матеріали, в яких відображається результат їх діяльності ( презентація, буклет, листівки, усні повідомлення. Роблять висновки за темою. Проводиться спільне обговорення, а потім оформлення результатів роботи групи. Учитель заповнює свій журнал спостережень груп над проектом.
+
Учитель спостерігає, радить, побічно керує діяльністю учнів. Контролює ненав'язливо послідовність виконання проекту. Учні збирають і обговорюють інформацію відповідно до плану в групі. Консультуються з учителем, обговорюють проміжні результати, оформляють проект, готуються до захисту, знайомляться з довідниковими матеріалами та інструкцією з виконання лабораторної роботи. За результатами своєї роботи учні створюють матеріали, в яких відображається результат їх діяльності ( презентація, буклет, листівки, усні повідомлення. Роблять висновки за темою. Проводиться спільне обговорення, а потім оформлення результатів роботи групи. Учитель заповнює свій журнал спостережень груп над проектом [http://docs.google.com/file/d/0BzSABIr5GvNzWHhUSzVVMGtoLWs/edit].
  
 
'''Під час захисту проекту'''
 
'''Під час захисту проекту'''
  
Учитель бере участь в обговоренні. Задає цілеспрямовані питання. Узагальнює отримані результати, підводить підсумки, визначає перспективи. Учні беруть участь в колективному самоаналізі. Надають звіт про виконану роботу (індивідуально або колективно). Беруть участь у колективному аналізі та оцінюванні результатів. Кожна група звітує про результати роботи над проектом, демонструючи презентації, буклет, блог. На завершення колективно обговорюються висновки. Учні оцінюють виступи груп відповідно до критеріїв оцінювання роботи груп. Підводяться підсумки, визначається група, що виконала найповніше і аргументоване дослідження. Вчитель повинен оцінити роботи учнів.
+
Учитель бере участь в обговоренні. Задає цілеспрямовані питання. Узагальнює отримані результати, підводить підсумки, визначає перспективи. Учні беруть участь в колективному самоаналізі. Надають звіт про виконану роботу (індивідуально або колективно). Беруть участь у колективному аналізі та оцінюванні результатів [http://docs.google.com/file/d/0BzSABIr5GvNzdTZyUUNKOGIxeTQ/edit]. Кожна група звітує про результати роботи над проектом, демонструючи презентації, буклет, блог. На завершення колективно обговорюються висновки. Учні оцінюють виступи груп відповідно до критеріїв оцінювання роботи груп [http://docs.google.com/file/d/0BzSABIr5GvNzTWZVLXQzVTB4dk0/edit]. Підводяться підсумки, визначається група, що виконала найповніше і аргументоване дослідження. Вчитель повинен оцінити роботи учнів.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 11:20, 19 вересня 2012