Відмінності між версіями «Користувач:IRINA SCVORCOVA»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Опис оцінювання)
Рядок 51: Рядок 51:
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 +
 +
На початку проекту при допомозі вступної презентації та бесіди з дітьми, вчитель проводить актуалізацію знань з теми. За допомогою мозкової атаки учні обговорюють тему. Заповнюють перший та другий стовпчики таблиці З-Х-Д. На етапі розробки графіка роботи групи та розподілу обов’язків між учасниками проекту, учні мають заповнити анкету «самоспрямування у навчанні», з метою оцінювання того, як вони можуть контролювати власне навчання . 
 +
Впродовж роботи над проектом вчитель заповнює анкету«творчість і гнучкість мислення», що дозволить оцінити учнівські уміння гнучко мислити при обдумуванні та розвитку творчих ідей і проектів. Вчитель спостерігає за дітьми, під час консультацій, виділяє рівень розуміння тематики та проблеми. Вчитель заповнює анкету «аргументації учнів» що, надасть змогу оцінити вміння учнів класу формувати і надавати аргументацію.
 +
Наприкінці роботи над проектом діти демонструють презентацію, заповнюють анкету «підготовка до усної презентації». Опрацювавши анкету діти зможуть використати твердження, які у ній надані, при підготовці до усної презентації .Дають самооцінку кожному учню, заповнюють анкету «групова робота»(учні зможуть оцінити вклад кожного в групову роботу).
 +
Проводять рефлексію, заповнюютьтретій стовпчик таблиці З-Х-Д.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
=Діяльність учнів та вчителя=

Версія за 14:57, 14 вересня 2012


Про мене

Прізвище та ім`я

Скворцова Ірина


Місце роботи

ДСФМШ № 17


Посада

вчитель математики

Мій внесок

Мої проекти

Назва проекту

Лінійні рівняння з однією змінною

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальні цілі

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Проект спрямований на вивчення, закріплення та систематизацію знань з теми «лінійні рівняння з однією змінною» з математики, а також на розвиток умінь аргументовано відстоювати свою позицію в учбових дискусіях. Пропонується розглянути питання «Розв’язування задач за допомогою лінійних рівнянь». Учні вивчають тему, досліджують різноманітні галузі нашої діяльності, пов’язані з лінійними рівняннями. Учні працюють у чотирьох малих групах (7 дітей у кожній групі), щоб планувати та розробляти проектні продукти, які б стосувалися обраного ними питання з метою позитивного впливу на дітей. Кожна група має конкретне завдання. З допомогою опитування виділяють відсоток використання лінійних рівнянь у діяльності працівників різних професій. Свої результати презентують батькам та одноліткам

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Учні зможуть:

Розпізнати лінійне рівняння серед даних рівнянь.

Наводити приклади лінійних рівнянь.

Характеризувати етапи розв’язування задач за допомогою лінійних рівнянь.

Розв’язати лінійні рівняння з однією змінною і рівняння, що зводяться до них, текстові задачі за допомогою лінійних рівнянь з однією змінною.

Опис оцінювання

На початку проекту при допомозі вступної презентації та бесіди з дітьми, вчитель проводить актуалізацію знань з теми. За допомогою мозкової атаки учні обговорюють тему. Заповнюють перший та другий стовпчики таблиці З-Х-Д. На етапі розробки графіка роботи групи та розподілу обов’язків між учасниками проекту, учні мають заповнити анкету «самоспрямування у навчанні», з метою оцінювання того, як вони можуть контролювати власне навчання . Впродовж роботи над проектом вчитель заповнює анкету«творчість і гнучкість мислення», що дозволить оцінити учнівські уміння гнучко мислити при обдумуванні та розвитку творчих ідей і проектів. Вчитель спостерігає за дітьми, під час консультацій, виділяє рівень розуміння тематики та проблеми. Вчитель заповнює анкету «аргументації учнів» що, надасть змогу оцінити вміння учнів класу формувати і надавати аргументацію. Наприкінці роботи над проектом діти демонструють презентацію, заповнюють анкету «підготовка до усної презентації». Опрацювавши анкету діти зможуть використати твердження, які у ній надані, при підготовці до усної презентації .Дають самооцінку кожному учню, заповнюють анкету «групова робота»(учні зможуть оцінити вклад кожного в групову роботу). Проводять рефлексію, заповнюютьтретій стовпчик таблиці З-Х-Д.

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери

Мої файли


Мої закладки

Корисні посилання