Відмінності між версіями «7.09.12. Одеса. Модуль6. Група №1»
Матеріал з Iteach WIKI
Clodiya (обговорення • внесок) (Створена сторінка: 1 група. Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропо...) |
|||
| Рядок 4: | Рядок 4: | ||
|шляхи вирішення | |шляхи вирішення | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |На мой взгляд чрезмерное увлечение Интернетом замедляет в учащихся возможность мыслить творчески и разнопланово, порождает зависимость мысли от интернет ресурсов--[[Користувач:Victoriya.yurievna.kucenko|Victoriya.yurievna.kucenko]] 17:55, 12 вересня 2012 (EEST) |
| − | | | + | |Больше заниматься самоанализом--[[Користувач:Victoriya.yurievna.kucenko|Victoriya.yurievna.kucenko]] 17:55, 12 вересня 2012 (EEST) |
|- | |- | ||
|222 | |222 | ||
Версія за 16:55, 12 вересня 2012
1 група. Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.
| проблема | шляхи вирішення |
| На мой взгляд чрезмерное увлечение Интернетом замедляет в учащихся возможность мыслить творчески и разнопланово, порождает зависимость мысли от интернет ресурсов--Victoriya.yurievna.kucenko 17:55, 12 вересня 2012 (EEST) | Больше заниматься самоанализом--Victoriya.yurievna.kucenko 17:55, 12 вересня 2012 (EEST) |
| 222 | 222 |
| 333 | 333 |