Відмінності між версіями «7.09.12. Одеса. Модуль6. Група №2»
Матеріал з Iteach WIKI
Clodiya (обговорення • внесок) (Створена сторінка: 2 група. Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна за...) |
|||
| Рядок 5: | Рядок 5: | ||
|шляхи вирішення | |шляхи вирішення | ||
|- | |- | ||
| − | |111 | + | |111--[[Користувач:ElenaElena|ElenaElena]] 17:29, 12 вересня 2012 (EEST) |
|111 | |111 | ||
|- | |- | ||
Версія за 16:29, 12 вересня 2012
2 група. Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді.
| проблема | шляхи вирішення |
| 111--ElenaElena 17:29, 12 вересня 2012 (EEST) | 111 |
| 222 | 222 |
| 333 | 333 |