Відмінності між версіями «12.09.12.Волинська обл.Модуль8.Група4»
Матеріал з Iteach WIKI
Baluk (обговорення • внесок) |
Baluk (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 4: | Рядок 4: | ||
| bgcolor="#D2AEE6"|<FONT face="Courier New" size="3">Розвязання проблеми</font> | | bgcolor="#D2AEE6"|<FONT face="Courier New" size="3">Розвязання проблеми</font> | ||
|- | |- | ||
| − | |діти не володіють навичками роботи з формою оцінювання | + | |'''діти не володіють навичками роботи з формою оцінювання''' |
| − | |ознайомити учнів з основними навичками та прийомами роботи | + | |''ознайомити учнів з основними навичками та прийомами роботи''|- |
| − | |- | + | |
|- | |- | ||
|діти не розуміють мету роботи | |діти не розуміють мету роботи | ||
Версія за 11:16, 12 вересня 2012
Проблеми, які виникають при залученні учнів до оцінювання та шляхи їх вирішення
| Проблема | Розвязання проблеми |
| діти не володіють навичками роботи з формою оцінювання | - |
| діти не розуміють мету роботи | докладніше ознайомити з основними питаннями данної роботи |