Відмінності між версіями «Проект "Казка"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Відомості про автора)
(Контактні дані)
Рядок 70: Рядок 70:
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 
С. Петрівське, Старобешівський р-н, Донецька обл.
 
С. Петрівське, Старобешівський р-н, Донецька обл.
 
=Контактні дані=
 
 
 
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=

Версія за 22:15, 10 вересня 2012

Назва проекту

«Морфологічна казка «Ступені порівняння прислівників»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська мова

Навчальна тема (як записано в програмі)

«Ступені порівняння прислівників»

Вік учнів, клас

7 клас. 13 років.

Стислий опис

Для вивчення теми «Ступені порівняння прислівників» учням пропонується об’єднатися в групи по 4-5 осіб і дібрати нетрадиційне пояснення нового матеріалу, наприклад, у вигляді презентацій.

Повний План вивчення теми

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану)

Перед початком роботи учні досліджують спільні та відмінні риси при творенні ступенів порівняння прикметників та прислівників. Вчитель знайомить учнів з методом проектів, націлює дітей на проектну діяльність, надаючи необхідний матеріал для подальшої роботи. Учні знайомляться з подібними презентаціями , що розташовані в мережі Інтернету. Таким чином поширюють знання про досконале створення презентацій, збагачують досвід. Після знайомства зі створеною вчителем презентацією учнівської роботи «Ступені порівняння прикметників» учні на основі зіставлення та розбіжностей створюють власну презентацію «Ступені порівняння прислівників» за умови заміни мовознавчих термінів героями казки. Вчитель веде власний журнал оцінювання груп і кожного учня в цілому ; учні заповнюють підготовлені заздалегідь карту самооцінки чи взаємооцінки. Учні отримали різнопланові завдання. Діти, обдаровані творчою уявою та навичками образотворчого мистецтва обирають презентацію «Морфологічна казка», в якій необхідно мовознавчі терміни замінити героями казки, дібрати малюнки, що відтворюють описані картини чи події. Після отримання певного результату учні підводять підсумки роботи, в яких мають бути: відповіді на поставлені на поставлені на початку роботи питання; наукова доповідь на основі використаних теоретичних понять; презентація «Морфологічна казка». Вчитель під час захисту проекту ставить питання щодо вивченої теми, проводить тестування, узагальнює отримані результати за допомогою оцінювання результатів роботи в групі. Учні : - проводять самооцінювання та оцінюють роботу однокласників; - проводять захист презентації.

Стислий опис оцінювання

Перед початком роботи: 1.Перевірка готовності учнів до уроку (усне опитування «Розумовий штурм»). 2.Перевірка рівня підготовленості учнів (тестування). 3. Зясування рівня обізнаності учнів з даної теми (самоконтроль). Під час роботи : Під час роботи учні заповнюють таблиці взаємоконтролю та самоконтролю. Учитель заповнює власний бланк спостережень над роботою кожного окремого учня і груп над проектом. 1.Розуміння змісту експерименту та поставленої проблеми (бесіда). 2.Робота з перевірки результативності учнівських знань (індивідуальне опитування). 3.Перевірка стану теоретичної підготовки учнів до роботи над Проектом (поточне опитування). Завершальний етап : 1.Перевірка рівня набутих знань протягом роботи над темою (поточне оцінювання). 2.Захист роботи (презентація творчих робіт). 3.Рефлексія (самостійна робота , спрямована на з’ясування рівня навчальних досягнень учнів).

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Мартишевська Тетяна Миколаївна

Фах, навчальний предмет

вчитель української мови та літератури

Навчальний заклад

Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Cтаробешівської районної ради Донецької області

Місто\село, район, область

С. Петрівське, Старобешівський р-н, Донецька обл.

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери