Відмінності між версіями «31.08.12.Одеса.Модуль8.Група5.»
Матеріал з Iteach WIKI
Clodiya (обговорення • внесок) (Створена сторінка: Проблеми, які виникають при залученні учнів до оцінювання та шляхи їх вирішення {|border=1 |...) |
|||
| Рядок 5: | Рядок 5: | ||
| '''ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ''' | | '''ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ''' | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Ученики не знают критерии оценивания--[[Користувач:Elenapanchenko2012|Elenapanchenko2012]] 17:00, 10 вересня 2012 (EEST) |
| − | | | + | | Учитель обучает их--[[Користувач:Elenapanchenko2012|Elenapanchenko2012]] 17:00, 10 вересня 2012 (EEST) |
|- | |- | ||
| зміст комірки 2,1 | | зміст комірки 2,1 | ||
Поточна версія на 16:00, 10 вересня 2012
Проблеми, які виникають при залученні учнів до оцінювання та шляхи їх вирішення
| ПРОБЛЕМИ | ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ |
| Ученики не знают критерии оценивания--Elenapanchenko2012 17:00, 10 вересня 2012 (EEST) | Учитель обучает их--Elenapanchenko2012 17:00, 10 вересня 2012 (EEST) |
| зміст комірки 2,1 | зміст комірки 2,2 |
| зміст комірки 3,1 | зміст комірки 3,2 |
| зміст комірки 4,1 | зміст комірки 4,2 |
| зміст комірки 5,1 | зміст комірки 5,2 |
| зміст комірки 6,1 | зміст комірки 6,2 |
| зміст комірки 7,1 | зміст комірки 7,2 |
| зміст комірки 8,1 | зміст комірки 8,2 |