Відмінності між версіями «31.08.12 Одеса.ОНВК Гармоня Модуль7.Група2»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 7: | Рядок 7: | ||
|шляхи вирішення | |шляхи вирішення | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Дети не умеют планировать свое время--[[Користувач:Elenapanchenko2012|Elenapanchenko2012]] 16:42, 10 вересня 2012 (EEST) |
| | | | ||
|- | |- | ||
Версія за 15:42, 10 вересня 2012
Як допомогти учням успішно адаптуватися та виконати свої проектні завдання:
Правильно спланувати, розподілити свій час та вносити в плани відповідні корективи.
| проблема | шляхи вирішення |
| Дети не умеют планировать свое время--Elenapanchenko2012 16:42, 10 вересня 2012 (EEST) | |
| 2 | 2 |
| 31 | 32 |