Відмінності між версіями «10.09.12. Модуль6. Група №3»
Матеріал з Iteach WIKI
Baluk (обговорення • внесок) |
Baluk (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 4: | Рядок 4: | ||
|Шляхи вирішення | |Шляхи вирішення | ||
|- | |- | ||
| − | |Незнання мережі Інтернет | + | |'''Незнання мережі Інтернет'''|Подати список сайтів по даній темі |
| − | |Подати список сайтів по даній темі | + | |
|- | |- | ||
|Нецільве використання мережі Інтернет | |Нецільве використання мережі Інтернет | ||
Версія за 12:16, 10 вересня 2012
Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?
| Проблема | Шляхи вирішення |
| Подати список сайтів по даній темі | |
| Нецільве використання мережі Інтернет | Блокування не потрібних сайтів |