Відмінності між версіями «31.08.12 Одеса.ОНВК Гармоня Модуль7.Група1»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 12: | Рядок 12: | ||
учитель показывает пример презентации, объясняет ее построение по информативности. | учитель показывает пример презентации, объясняет ее построение по информативности. | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |21ученики часто загружены --[[Користувач:Lytvynenko Tatiana|Lytvynenko Tatiana]] 17:07, 7 вересня 2012 (EEST) |
| − | | | + | |22перед учеником ставятся четкие цели и составляется план работы--[[Користувач:Lytvynenko Tatiana|Lytvynenko Tatiana]] 17:07, 7 вересня 2012 (EEST) |
|- | |- | ||
|31 | |31 | ||
|32 | |32 | ||
|} | |} | ||
Поточна версія на 16:07, 7 вересня 2012
Як допомогти учням успішно адаптуватися та виконати свої проектні завдання:
Генерувати запитання, гіпотези та досліджувати їх упродовж виконання дослідження.
| проблема
научить детей правильно создавать проектные задания |
шляхи вирішення |
| складання плану роботиj | вчитель знайомить з цілями проектуj
учитель показывает пример презентации, объясняет ее построение по информативности. |
| 21ученики часто загружены --Lytvynenko Tatiana 17:07, 7 вересня 2012 (EEST) | 22перед учеником ставятся четкие цели и составляется план работы--Lytvynenko Tatiana 17:07, 7 вересня 2012 (EEST) |
| 31 | 32 |