Відмінності між версіями «Портфоліо Пейчева Н.М. Одеса ЗОШ № 27 Австралія»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Назва проекту)
(Повний План вивчення теми)
Рядок 17: Рядок 17:
  
 
[https://docs.google.com/open?id=0Bz08amB30lpkaHFSMVZ3ckpVLXc План вивчення теми]
 
[https://docs.google.com/open?id=0Bz08amB30lpkaHFSMVZ3ckpVLXc План вивчення теми]
 +
 +
 +
[https://docs.google.com/open?id=0Bz08amB30lpkaGJvSjQ5dDJpaUE Вчительська презентація]
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=

Версія за 15:41, 7 вересня 2012

Назва проекту

Невідомий Південний материк

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія - основний. Історія,біологія, математика -другорядні

Вік учнів, клас

7 клас 12-13 років


Стислий опис проекту

Навчальний проект «Невідомий Південний материк» для учнів 7-х класів. У проекті на основі дослідження, аналізу та використання інформаційних технологій учні 7 класу розглядають географічне положення, рельєф, клімат, природні зони і населення Австралії. Школярі знайомляться з історією відкриття і дослідження материка; геологічною будовою, корисними копалинами, особливостями клімату, кліматичними поясами, водами суші, органічним світом, природними зонами, зміною природи людиною, населенням, господарством. В процесі роботи над проектом у школярів формується уявлення про фізико-географічне положення Австралії, діти знайомляться з історією відкриття і дослідження материка, особливостями рельєфу, клімату і незвичайними фактами цього материка. Формується екологічна культура і дбайливе ставлення до природи. На початку проекту вчитель за допомогою презентації знайомить учнів з темою проекту. В результаті роботи над проектом учні розкривають ключове питання, шукаючи відповіді на тематичні та змістові; створюють буклети ; створюють блоги та веб-сайти, відповідно до теми проекту з метою демонстрації результатів; створюють мультимедійні презентації для захисту проекту.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми


Вчительська презентація

Навчальні цілі

В результаті роботи над проектом учні повині: називати: основні відомості про відкриття та дослідження материка; особливості географічного положення; наводити приклади: форм рельєфу, типів клімату, внутрішніх вод, представників рослинності і тваринного світу; пояснювати: особливості географічного положення материка; основні типи клімату Австралії, їх вплив на формування вод суходолу; особливості заселення Австралії; порівнювати: географічне положення Австралії і Африки; визначати: зв’язки Австралійського Союзу з Україною; оцінювати: вплив людини на унікальну природу материка; показувати на карті: миси: Йорк, Південно-Східний; Стіп-Пойнт, Байрон; моря: Коралове; Тасманове; Арафурське; затоки: Карпентарія; Велика Австралійська; острови: Тасманія; Великий Бар’єрний риф; Нова Зеландія; Нова Гвінея; півострів Кейп-Йорк; Західно-Австралійське плоскогір’я; Центральну низовину; гори: Великий Вододільний хребет (г. Косцюшко); річки: Муррей; Дарлінг; озеро Ейр; пустелі: Велика Піщана пустеля; пустеля Вікторія; володіти навичками 21 століття: — творчістю і інноваційністю; — розвиває критичне мислення і вміння вирішувати проблеми; — розвиває комунікативні навички та навички співробітництва; — уміє працювати з інформацією, має медіа та комп’ютерні навички; — розвиває життєві та кар’єрні навички; — проявляє продуктивність та вміння з’ясовувати та враховувати кількісні показники.

Опис оцінювання

Оцінюватися повинна вся робота учнів над проектом, а не тільки її кінцевий продукт. Якщо учні в ході роботи над проектом постійно здійснюють зворотний зв'язок з учителем, імовірність виконання ними якісної роботи істотно зростає. Проводиться заповнення таблиці З-Х-Д. Учні з самого початку роботи над проектами використовують: контрольний список для сайту,контрольний список для блогу,контрольний список для інформаційного бюлетеню, контрольний список для друкованої газети та контрольний список для оцінювання однолітками презентації. Учні можуть орієнтуватися на дані листи при розробці і створенні презентацій, буклетів, веб-сторінок, вікі-статті щоб здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем на протязі всієї проектної діяльності. Спостерігається робота учнів над продуктами діяльності, проводяться призначені консультації. Підсумкове обговорення: всім учасникам підсумкової обговорення пропонується заповнити анкету, відповіді на запитання анкети допоможуть у підсумковому оцінюванні діяльності над проектом. Для оцінювання кінцевих результатів завершених проектів також використовуються форми оцінювання Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, бюлетеня, сайту, блогу, шкільної газети, усного виступу.оцінки.

Діяльність учнів

Досвід роботи з можливостями Google –створення блогів, сайтів, календарів, документами та ін.. Уміння працювати з атласом,контурною картою Досвід роботи з програмою пакету Microsoft Office Вміння проведення пошуку у мережі Інтернет.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Пейчева Наталя Миколаївна

Фах, навчальний предмет

вчитель географії

Навчальний заклад

Одеська загальноосвітня школа № 27 І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

м.Одеса, Київський район, Одеська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

28.08 07.09

тренер Чернега Сергій Миколайович

Місце проведення тренінгу

Одеська ЗОШ № 27 І-ІІІ ступенів