Відмінності між версіями «Портфоліо Кононової Ірини "Modal Verbs"»
(→Діяльність учнів (скопіювати з Плану)) |
(→Опис оцінювання (скопіювати з Плану)) |
||
Рядок 28: | Рядок 28: | ||
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)= | =Опис оцінювання (скопіювати з Плану)= | ||
+ | Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Поточне оцінювання ґрунтується на відповідях на запитання, які попередньо записані вчителем для учнів до контрольних списків з усіх видів діяльності, що передбачена у завданнях, які надаються групам учнів з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу інформаційного дослідження, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання - оформленні мультимедійного продукту для представлення результатів учнівських проектів: контрольний список для оцінювання навичок планування проекту, контрольний список для оцінювання навичок аналізу інформації , форму для оцінювання мультимедійної презентації , форму для оцінювання блогу форму для оцінювання вміння робити висновки . Учні використовують надані вчителем форми оцінювання з балами з кожного виду діяльності (відповідно до контрольних списків) для самооцінювання свого проекту. Ці ж форми використовуються вчителем для виставлення оцінки кінцевих презентацій. Контрольні списки питань до проекту допомагають учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання завдань. | ||
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)= | =Діяльність учнів (скопіювати з Плану)= |
Версія за 17:45, 29 серпня 2012
Зміст
- 1 Назва проекту
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Навчальна тема (як записано в програмі)
- 4 Вік учнів, клас
- 5 Стислий опис
- 6 Повний План вивчення теми
- 7 Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
- 8 Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
- 9 Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
- 10 Відомості про автора
- 11 Відомості про тренінг
Назва проекту
"Modal Verbs"
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
англійська мова, інформатика.
Навчальна тема (як записано в програмі)
"Modal Verbs"
Вік учнів, клас
12-13 років, 7 клас
Стислий опис
Повний План вивчення теми
1. Поговоримо про можливості та значення модальних дієслів:mast - mastn't may, might, could... 2. Модальні дієслова в минулому часі:have to - had to. 3. Особливості модальних дієслів в теперішньому( Present Simpl Tense ) та в минулому ( Past Simpl Tense )часі. 4. Формули модальних дієслів:ствердження - заперечення - запитання (загальне, спеціальне).
Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
Під час роботи учнів в рамках цього проекту: узагальнити раніше отримані знання про модальні дієслова та їх еквіваленти в англійській мові, познайомитись з новими значеннями модальних дієслів.
Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Поточне оцінювання ґрунтується на відповідях на запитання, які попередньо записані вчителем для учнів до контрольних списків з усіх видів діяльності, що передбачена у завданнях, які надаються групам учнів з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу інформаційного дослідження, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання - оформленні мультимедійного продукту для представлення результатів учнівських проектів: контрольний список для оцінювання навичок планування проекту, контрольний список для оцінювання навичок аналізу інформації , форму для оцінювання мультимедійної презентації , форму для оцінювання блогу форму для оцінювання вміння робити висновки . Учні використовують надані вчителем форми оцінювання з балами з кожного виду діяльності (відповідно до контрольних списків) для самооцінювання свого проекту. Ці ж форми використовуються вчителем для виставлення оцінки кінцевих презентацій. Контрольні списки питань до проекту допомагають учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання завдань.
Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
Протягом вивчення даної теми учні працюють з різними джерелами інформації,Інтернет-ресурсами. Вчитель , щоб перевірити потреби учня використовує таблицю ЗХД[2]. За допомогою презентації вчителя, учні дізнаються цілі та мету і поділяються на групи. Вчителем створюється блог. Головна мета його створення – показати можливість швидкої передачі інформації. Проведення поточного оцінювання учнів в опитувальному режимі. На початку вивчення теми вчитель проводить опитування. До кожного завдання учні отримують критерії оцінювання, що допоможе розвинути в них самоспрямованність. Вчитель знайомить учнів заздалегідь із проектом, створює презентацію та буклет для дітей або їх батьків. Розробляє чіткі критерії оцінювання. Керівник проекту має направляти учнів, тому він повинен систематично переглядати роботи учнів, давати коментарі, зауваження та пропозиції.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Ірина Кононова
Фах, навчальний предмет
Навчальний заклад
Одеська гімназія №5 Одеської міської ради Одеської області
Місто\село, район, область
м. Одеса
Контактні дані
irochkacon75@gmail.com
Відомості про тренінг
Тренінг в рамках співпраці в Національному проекті «Відкритий світ»
Дати проведення тренінгу
20-25 серпня 2012 року
Місце провведення тренінгу
Одеська гімназія №5
Тренери
Безверхня Олена Володимирівна