Відмінності між версіями «Портфоліо П.І. з теми "«Винаходи. Минуле та майбутнє»"»
Hta-1 (обговорення • внесок) (→Ім'я, прізвище) |
Hta-1 (обговорення • внесок) (→Повний План вивчення теми) |
||
Рядок 16: | Рядок 16: | ||
= Повний План вивчення теми = | = Повний План вивчення теми = | ||
− | [https://docs.google.com/file/d/ | + | [https://docs.google.com/file/d/0B0Q4mk5-Z116TmNMcHY3V05qNjA/edit План вивчення теми] |
− | [https://docs.google.com/file/d/ | + | [https://docs.google.com/file/d/0B0Q4mk5-Z116QzU0Q3NvN1VfSGs/edit План впровадження] |
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)= | =Навчальні цілі (скопіювати з Плану)= |
Версія за 16:07, 26 серпня 2012
Зміст
- 1 Назва проекту
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Навчальна тема (як записано в програмі)
- 4 Вік учнів, клас
- 5 Стислий опис
- 6 Повний План вивчення теми
- 7 Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
- 8 Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
- 9 Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
- 10 Відомості про автора
- 11 Відомості про тренінг
Назва проекту
" Винаходи. Минуле та майбутнє»
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Основний навчальний предмет - Англійська мова - тема "" Винаходи. Минуле та майбутнє»
- навчальні предмети, яких стосується вивчення цієї теми
- історія, фізика
Навчальна тема (як записано в програмі)
Людина і наука
Вік учнів, клас
12-13 років, 7 клас
Стислий опис
У процесі вивчення навчальної теми" Людина і наука " з англійської мови пропонується розглянути лексичну підтему «Винаходи»«\Inventions» та граматичну підтему «Активні та пасивні речення\Active and Passive sentences» та виконати учням 7х класів навчальні проекти за загальною назвою «Винаходи. Минуле та майбутнє». В рамкам проекту учні висловлюють свої власні думки щодо найважливіших винаходів людства, описують їх, вивчаючи матеріали визначних винаходців та їх винаходів, розглядають вплив визначних винаходів на життя та історію людства, розмірковують на тему залучення молоді до науки та прогнози на майбуття, використовуючи вивчений та новий лексичний, граматичний матеріал. Учні ознайомлюються з основними питаннями теми «Найкращі винаходи людства» та розробляють свій план роботи над темою, поділяються на малі групи які працюють та вивчають:1) різні винаходи людства різних епох, надають перевагу якомусь одному венаходу чи групі винаходів, обґрунтовують свій вибір, представляють свої наробки про причину необхідності такого типу винаходу, його творця(творців), значення цього творіння для людства, еволюцію творіння з часом 2)розмірковують щодо майбутніх винаходів та якими будуть майбутні творці, 3)висловлюють свої думки, щодо залучення молоді до поглибленого вивчення наукових дисциплін для забезпечення людства новими геніями. Представляють свої дослідження про можливості які є у молоді для понурення у світ науки . Учні демонструють свої знання та результати практичної діяльності у формі мультимедійних презентацій та інформаційних бюлетенів.
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
Учні зможуть:
- Створювати та демонструвати ефективні переконуючі презентації, підкріплені мультимедійним засобами.
- Висловлювати свої думки, використовуючи збагачених лексичний запас
- Використовувати активні та пасивні речення базових часів для вираження наукових та всевідомих фактів.
- Використовувати технічні знання для описування та висловлювання своєї думки
Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
Упродовж всього навчання за темою відбувається оцінювання, обговорення проводиться для забезпечення учнів інформацією та допомоги здобути необхідні навички. Учні використовують форму оцінювання свого проекту, презентації для здійснення учнями самооцінювання своєї роботи. Вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації.
Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
Перед виконанням проектів вчитель пропонує ознайомитися з [питаннями проекту] і заповнити два документи: [ЗХД таблицю] та організаційну анкету.
Заняття 1: Спочатку поставити перед учнями Ключове запитання: * Яку роль в житті людства грають винаходи? Провести з учнями мозковий штурм у малих групах та поміркувати які винаходи вони знають і який вплив вони мають на наше життя. Запитати учнів, що відбудеться, якщо ми живимо без всього того, що було створено видатними вченими і оточує нас у повсякденні? Учні також обмірковуватимуть це запитання наприкінці вивчення теми після виконання групових проектів. Оголосити та пояснити тему для учнів. Зачитати текст з учнями, зробити післятекстові вправи. Запитати учнів, чи знають вони хто, коли і як придумав елементарні речі які їх оточують. Поставити Тематичні запитання:
- Історію яких винаходів ви знаєте?
- Для чого нам потрібні нові винаходи?
- Чи потрібно залучати молоде покоління яке має здібності до поглибленого вивчення технічних наук з метою надання світу майбутніх винаходців?
- Якими будуть майбутні винаходи?
Записати їх відповіді на окремому аркуші, на якому наведені запитання щодо визначення рівня попередніх знань і провести обговорення в класі.
Заняття 2-5:
Вчитель впроваджує новий лексичний матеріал та граматичний (Active and Passive sentences), наводить приклади. Залучає учнів в співпраці з вчителем, пропонуючи навести власні приклади , використовуючи нову тему. Виконання прав по темі. Розділити клас на декілька підгруп (угрупувань) та надати можливість їм самостійно вибрати назву та підтему проекту та працювати над нею.
Заняття 6:
Використовуючи запитання з документу перевірки розуміння матеріалу, попросити кожну групу розробити короткий документ, що описує іх тему. Учні можуть використовувати як описуючи речення так й малюнки, колажі та інше. Учні повинні розказати про свій вибір та аргументи на його користь іншим учням класу та, отримати конструктивний зворотній зв’язок під час дискусії. Кожна група повинна визначити задачі у межах своєї групи – спланувати свою роботу, і почати збір необхідних матеріалів. Поставити учням запитання з документу. Вчитель повідомляє учням, що всі їх проекти повинні включати наступне: Обґрунтування свого вибору, опис подій, чому за якими умовами це було потрібно і який вплив воно зараз має, прогнозі на майбуття. Обговорення процесу і результатів роботи (включаючи вступ, процес усунення неполадок, результати виконання завдань та кінцеві думки та висновки).
Заняття 7:
У класі знову проводиться обговорення Ключового запитання:
- Яку роль в житті людства грають винаходи?
Учні повинні бути більш освіченими щодо опису різних винаходів, висловлення своєї думки, щодо іх внеску та впливу на життя людини. Учні можуть придумувати ідеї для статей, пов'язані з їхньою проектною роботою. Статті можуть носити просвітницький характер бути об'єднані в єдиний інформаційний бюлетень, який можна презентувати між однолітками та їх ототоченням, щодо пропаганди залучення молоді до світу науки
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Тетяна Четвертакова
Фах, навчальний предмет
Вчитель англійської мови
Навчальний заклад
Одеський НВК №13
Місто\село, район, область
м. Одеса, Суворівський район, Одеська область.
Контактні дані
Greta-29@mail.ru
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
20.08.2012 – 23.08.2012
Місце провведення тренінгу
Одеський НВК №13
Тренери
Зикова Віта Анатоліївна