Відмінності між версіями «Портфоліо Полієктовії Тамари Василівни для учнів 7 класу за темою "Ці цікаві Пасльонові"Ці цікаві Пасльонові»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
Шаблон Плану вивчення теми  
+
 
 +
Портфоліо Батури Тетяни Орестівни з теми "Environment. Eco-tourism"
  
Автор
 
Модуль 1. Заповніть всі відомості про себе та навчальний заклад, в якому ви працюєте
 
Ім’я, по-батькові та прізвище
 
Назва навчального закладу
 
Місто, село, район, область
 
Відомості про тренінг
 
Модуль 1. Заповніть всі відомості про тренінг
 
Дати проведення тренінгу
 
Тренери
 
Місце проведення тренінгу
 
Опис навчальної теми
 
Модуль 1-2: Обдумайте навчальну тему та можливий сценарій вивчення теми. Переглядайте та змінюйте цей розділ впродовж всього тренінгу.
 
Назва
 
Впишіть творчу назву теми
 
Стислий опис
 
Модуль 2: Напишіть перший варіант стислого опису. 
 
Модуль 9: Запишіть остаточний варіант стислого опису.
 
Коротко (3-5 речень)  опишіть навчальний проект, вказавши клас , назву теми з програми, основні види діяльності учнів, можливі учнівські ролі, які передбачаються у сценарії проекту та  продукти діяльності учнів в проекті.
 
Предмет, навчальна тема
 
Вкажіть основний навчальний предмет, для вивчення якого ви будете розробляти цю навчальну тему. Зазначте тему, як вона сформульована  в навчальних програмах та Державних освітніх стандартах. Зазначте також інші навчальні предмети, яких стосується вивчення цієї теми.
 
Клас (вікова категорія)
 
Модуль 1-2: Запишіть клас та вік учнів
 
Вкажіть клас, вік учнів
 
Приблизний час вивчення теми
 
Модуль 2: Запишіть орієнтовний час вивчення теми
 
Модуль 9: Подумайте та запишіть, скільки часу потрібно для вивчення цієї теми з використанням методу проектів
 
Наприклад: Вісім 45-хвилинних уроків, або 6 тижнів, або 3 місяці тощо
 
Освітні засади
 
Державні освітні стандарти
 
Модуль 3: Скопіюйте  перший варіант вимог Державних освітніх стандартів, яким відповідає ваша навчальна тема. Якщо тема стосується декількох навчальних предметів, випишіть основні вимоги з різних освітніх напрямів.
 
Вставте спочатку всі основні вимоги Державних стандартів щодо навчальної теми. В Стандартах знайдіть відповідну освітню галузь та скопіюйте основні вимоги щодо вивчення теми. Після вдосконалення та скорочення переліку вимог для обраної навчальної теми, кінцеві вимоги повинні містити пріоритетні, головні навчальні цілі, яких ваші учні мають досягти (а не торкатися), та які ви маєте і можете оцінити наприкінці вивчення цієї теми.
 
Навчальні програми
 
Модуль 3: Скопіюйте перший варіант вимог навчальних програм, яким відповідає ваша навчальна тема. Якщо тема стосується декількох навчальних предметів, випишіть основні вимоги з різних навчальних предметів.
 
Запишіть спочатку всі основні вимоги навчальних програми щодо знань та вмінь учнів до обраної навчальної теми. Після вдосконалення та скорочення переліку вимог в цьому розділі повинні міститися пріоритетні, головні навчальні цілі , яких ваші учні мають досягти (а не торкатися), та які ви маєте і можете оцінити наприкінці вивчення цієї теми.
 
Навчальні цілі та очікувані результати навчання учнів
 
Модуль 3:Запишіть перший варіант навчальних цілей.
 
Доповнюйте, змінюйте навчальні цілі в кожному наступному модулі.
 
Сформулюйте пріоритетний перелік навчальних цілей щодо вивчення  змісту та формування навичок, які будуть оцінені та які мають бути сформовані в учнів після виконання проектів.
 
Основні запитання
 
Модуль 3. Запишіть перший варіант Ключового, Тематичних та Змістових запитань. Переглядайте та вдосконалюйте їх за необхідності в наступних модулях.
 
Ключове запитання Широке, об’єднуюче запитання, яке може встановити зв’язки між  декількома навчальними предметами чи темами
 
Тематичні запитання Провідні запитання для учнівських проектів, що спрямовують дослідження
 
Змістові запитання Фактичні запитання з теми
 
План оцінювання
 
o Модуль 3: Запишіть перший варіант Плану оцінювання та запишіть остаточний варіант методів та інструментів оцінювання навчальних потреб учнів в розділі На початку проекту.
 
o Модуль 8: Запишіть перший варіант Стислого опису оцінювання та опишіть використання  Форми оцінювання для учнівської підсумкової роботи.
 
o Модуль 9: Створіть інструмент для оцінювання самоспрямування учнів у навчанні та створіть остаточний варіант Графіку оцінювання  та Стислого опису оцінювання.
 
Графік оцінювання
 
На початку проекту Впродовж роботи над проектом Наприкінці роботи над проектом
 
Впишіть методи оцінювання, які допомагають визначити попередні знання, уміння, навички та ставлення учнів, їх,  ставлення та можливі неправильні уявлення щодо теми
 
Впишіть інструменти оцінювання, які допомагають визначити попередні знання та навички учнів, їх уміння,  ставлення та можливі неправильні уявлення щодо теми
 
Впишіть методи оцінювання, які допомагають визначити навчальні потреби учнів, а також відслідковувати їх прогрес у навчанні, перевірити розуміння, а також заохотити до пізнання особливостей власного мислення, само керування у навчанні та співпраці Впишіть інструменти оцінювання, , які допомагають визначити навчальні потреби учнів, а також відслідковувати їх прогрес у навчанні, перевірити розуміння, а також заохотити до пізнання особливостей власного мислення, само керування у навчанні та співпраці Впишіть методи оцінювання, які допомагають визначити рівень розуміння вивченого, навички  учнів, які вони отримали в результаті роботи над проектом; а також заохотити учнів до подальшого пізнання своїх особливостей мислення, визначити подальші навчальні потреби учнів та спонукати їх до подальшого навчання Впишіть інструменти оцінювання, які допомагають визначити рівень розуміння вивченого, навички  учнів, які вони отримали в результаті роботи над проектом; а також заохотити учнів до подальшого пізнання своїх особливостей мислення, визначити подальші навчальні потреби учнів та спонукати їх до подальшого навчання
 
Стислий опис оцінювання
 
Опишіть систему оцінювання, яку ви та ваші учні використовуєте для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінювати мислення. Напишіть, якими методами ви будете оцінювати, інструменти для оцінювання. Інструментарій оцінювання може включати різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки у щоденнику, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю, опитувальники, форми оцінювання, тести та контрольні роботи. Також опишіть, які учнівські роботи ви оцінюватимете, наприклад, твори і інші письмові роботи,  презентації,  або виступи учнів; зазначте, які інструменти оцінювання ви використовуватимете в кожному випадку. У розділі плану «Діяльність учнів та вчителя» опишіть, як здійснюється оцінювання, хто його проводить (взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання вчителем, батьками), як учні використовують ці інструменти оцінювання, на якому етапі роботи відбувається оцінювання, як і коли виставляються оцінки.
 
Методичні засади
 
Попередні знання та навички
 
Які знання повинні вже мати учні, якими комп’ютерними та іншими навичками учні мають володіти перед тим, як вони почнуть працювати у проектах
 
Діяльність учнів та вчителя
 
o Модуль 3: Записати, які дослідження виконують учні при вивченні теми.
 
o Модуль 4: Записати, як здійснюється з’ясування навчальних потреб учнів, що базується на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок. Як вступна презентація допоможе з’ясувати навчальні потреби учнів.
 
o Модуль 5 і 6: Записати, як учні використовуватимуть Інтернет при вивченні теми, виконанні проектів .
 
o Модуль 7: Після створення вчителем прикладу учнівської роботи записати про те, як учні його використовуватимуть в якості прикладу для створенні власних робіт.
 
o Модуль 8: Записати, як відбуватиметься оцінювання учнівських комп’ютерних робіт, їх діяльності в ході виконання проектів.
 
o Модуль 9: Описати, як здійснюватиметься диференціація навчання в ході вивчення теми, формуватиметься і оцінюватиметься самоспрямованість учнів у навчанні та відслідковується їх прогрес у навчанні.
 
o Модуль 10: Описати, як здійснюватиметься фасилітація навчального процесу, які будуть учням надані інструкції та вказівки для допомоги їх навчанню.
 
  
Чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання
+
'Зміст [сховати]
 +
1 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
 +
2 Навчальна тема (як записано в програмі)
 +
3 Вік учнів, клас
 +
3.1 Стислий опис проекту
 +
3.2 Повний План вивчення теми
 +
4 Навчальні цілі
 +
5 Опис оцінювання
 +
6 Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)
 +
6.1 Назва проекту
 +
6.2 Автори проекту
 +
6.3 Тема дослідження
 +
6.4 Проблема дослідження
 +
6.5 Гіпотеза дослідження
 +
6.6 Мета дослідження
 +
6.7 Результати дослідження
 +
6.8 Висновки
 +
6.9 Корисні ресурси
 +
6.10 Назва проекту
 +
6.11 Автори проекту
 +
6.12 Тема дослідження
 +
6.13 Проблема дослідження
 +
6.14 Гіпотеза дослідження
 +
6.15 Мета дослідження
 +
6.16 Результати дослідження
 +
6.17 Висновки
 +
6.18 Корисні ресурси
 +
7 Відомості про автора
 +
7.1 Ім'я, прізвище
 +
7.2 Фах, навчальний предмет
 +
7.3 Навчальний заклад
 +
7.4 Місто\село, район, область
 +
7.5 Контактні дані
 +
8 Відомості про тренінг
 +
8.1 Дати проведення тренінгу
 +
8.2 Місце проведення тренінгу
 +
8.3 Тренери
 +
 
 +
[ред.]
 +
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
 +
 
 +
англійська мова,інформатика,географія,біологія
 +
[ред.]
 +
Навчальна тема (як записано в програмі)
 +
 
 +
Охорона природи.Проблеми забруднення навколишнього середовища
 +
[ред.]
 +
Вік учнів, клас
 +
 
 +
12 - 13 років 7 клас
 +
[ред.]
 +
Стислий опис проекту
 +
 
 +
Вивчення проблем захисту навколишнього середовища: забруднення повітря,вимираючі види тварин,вологі ліси. Метою цього проекта є засвоєння і закріплення учнями знань по темі :"Охорона природи. Проблеми забруднення навколишнього середовища". Учні повинні набути навичок і умінь створення власних проектів на задану тему, формувати навички і знання у галузі захисту навколишнього середовища,дослідити проблеми забруднення та шляхи їх вирішення. Результатом роботи буде створення власних проектів по темі.
 +
[ред.]
 +
Повний План вивчення теми
 +
 
 +
План вивчення теми
 +
 
 +
План реалізації проекту
 +
[ред.]
 +
Навчальні цілі
 +
 
 +
Учні зможуть : Визначати проблеми навколишнього середовища. Визначати причини забруднення навколишнього середовища. Розуміти важливість природоохоронної роботи. Вдосконалять свої вміння працювати з джерелами інформації. Використовувати цифрові технології, інструменти та комунікаційні мережі для успішного використання під час вивчення англійської мови. Використовувати комп’ютерні технології як інструмент для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних та правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації. Навчитись взаємодіяти під час роботи в групі. Покращать свої вміння та навички ораторів під час захисту проекту на відкритому заході.
 +
[ред.]
 +
Опис оцінювання
 +
 
 +
1. До початку проекту проводиться • Діагностика навчальних потреб учнів З-Х-Д • Рівня їх фактичних знань учнів з теми 2. Під час проведення проекту проводиться: • анкетування для групування учнів по групам • відслідковування ходу виконання роботи • контроль за дотриманням вимог до виконання різних видів роботи 3. По завершенню проекту проводиться: • Оцінювання створених учнями робіт: презентації оцінювння презентації, публікації оцінювння публікації, допису Оцінювання вікі-статті.
 +
[ред.]
 +
Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)
 +
 
 +
За тиждень до початку роботи над проектом вчитель презентує публікацію учням про метод проектів та навички 21 століття Метод проектів. Перед тим, як вчитель запропонує учняв взяти участь у проекті, йому необхідно поспілкуватися з батьками цих учнів і взяти у них дозвіл про публікацію робіт їх дітей в Інтернеті Дозвіл батьків. Учні ознайомлюються та вчаться заповнювати лист-дозвіл на використання ресурсів із мережі Інтернет лист-дозвіл.
 +
 
 +
 
 +
 
 +
День1,2 Представлення проекту з учительської PowerPoint презентації, виконують завдання для визначення навчальних потреб, відповідають на змістові питання у формі комп’ютерного тестування та тестерів, знайомляться з тематичним та ключовим питанням, намагаються дати на них відповіді, висувають гіпотези. • Учні формують групи (endangered species, air pollution, rainforests).
 +
 
 +
День 3,4 • Обрання теми учнями. Вони не можуть обирати теми, які вже обрані іншими, і можуть придумати свою, не тільки запропоновану вчителем. • Пошук матеріалів в Інтернеті та збір інформації з друковах джерел.
 +
 
 +
День 5,6 • Консультації з вчителем інформатики, англійської мови, біології, щодо викладення та оформлення матеріалів.
 +
 
 +
День 7,8 • Учні створюють тексти для статей, слайдів, анкети проводять опитування. • Учні обговорюють попердні результати Загальна оцінка учням виставляється після захисту проекту Опис оцінювання і діяльності учнів
 +
 
 +
 
 +
 
 +
Дні 8,9 • Учні створюють:
 +
у MS PowerPoint – презентацію учнівська презентація,
 +
 
 +
MS Publisher - інформаційні бюлетень учнівська публікація1 i учнівська публікація2,
 +
вікі-статтю
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
[ред.]
 +
Назва проекту
 +
 
 +
ОХОРОНА ПРИРОДИ.ПРОБЛЕМИ ЗАБРУДНЕННЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА. AIR POLLUTION.
 +
[ред.]
 +
Автори проекту
 +
 
 +
Учні 7-го А класу: Гудима Ольга Ільїн Олександр Попадюк Богдан
 +
[ред.]
 +
Тема дослідження
 +
 
 +
PROBLEMS OF ENVIRONMENTAL PROTECTION: AIR POLLUTION.
 +
[ред.]
 +
Проблема дослідження
 +
 
 +
The importance of clear air. The reasons of air pollution nowadays.
 +
[ред.]
 +
Гіпотеза дослідження
 +
 
 +
We propose a hypothesis to explain the association between daily fluctuations in ambient air pollution, especially airborne particles, and death rates that can be tested in an experimental model. The association between airborne particulates and mortality has been observed internationally across cities with differing sources of pollution, climates, and demographies and has involved chiefly individuals with advanced chronic illnesses and the elderly. As these individuals lose the capacity to maintain stable, optimal internal environments (i.e., as their homeostatic capacity declines), they become increasingly vulnerable to external stress. To model homeostatic capacity for predicting this vulnerability, a variety of regulated physiologic variables may be monitored prospectively. They include the maintenance of deep body temperature and heart rate, as well as the circadian oscillations around these set-points. Examples are provided of the disruptive changes shown by these variables in inbred mice as the animals approach death. We consider briefly the implications that the hypothesis may hold for several epidemiologic issues, including the degree of prematurity of the deaths, the unlikelihood of a threshold effect, and the role that coarse, noncombustive particles may play in the association.
 +
[ред.]
 +
Мета дослідження
 +
 
 +
To prove that people can stop air pollution.
 +
[ред.]
 +
Результати дослідження
 +
 
 +
The atmosphere is a complex dynamic natural gaseous system that is essential to support life on planet Earth. Stratospheric ozone depletion due to air pollution has long been recognized as a threat to human health as well as to the Earth's ecosystems. Indoor air pollution and urban air quality are listed as two of the world's worst pollution problems in the 2008 Blacksmith Institute World's Worst Polluted Places report.
 +
[ред.]
 +
Висновки
 +
 
 +
Health effects: Air pollution is a significant risk factor for multiple health conditions including respiratory infections, heart disease, and lung cancer, according to the WHO. The health effects caused by air pollution may include difficulty in breathing, wheezing, coughing and aggravation of existing respiratory and cardiac conditions. These effects can result in increased medication use, increased doctor or emergency room visits, more hospital admissions and premature death. The human health effects of poor air quality are far reaching, but principally affect the body's respiratory system and the cardiovascular system. Individual reactions to air pollutants depend on the type of pollutant a person is exposed to, the degree of exposure, the individual's health status and genetics.
 +
[ред.]
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
[ред.]
 +
Назва проекту
 +
 
 +
ОХОРОНА ПРИРОДИ.ПРОБЛЕМИ ЗАБРУДНЕННЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА. AIR POLLUTION.
 +
[ред.]
 +
Автори проекту
 +
[ред.]
 +
Тема дослідження
 +
[ред.]
 +
Проблема дослідження
 +
[ред.]
 +
Гіпотеза дослідження
 +
[ред.]
 +
Мета дослідження
 +
[ред.]
 +
Результати дослідження
 +
[ред.]
 +
Висновки
 +
[ред.]
 +
Корисні ресурси
 +
 
 +
День 10 Учні презентують свій кінцевий продукт на відкритому заході. Кожні групі відводиться 7 хвилин
 +
[ред.]
 +
Відомості про автора
 +
[ред.]
 +
Ім'я, прізвище
 +
 
 +
Вілігорська Олена Василівна
 +
[ред.]
 +
Фах, навчальний предмет
 +
 
 +
вчитель англійської мови англійська мова
 +
[ред.]
 +
Навчальний заклад
 +
 
 +
Чернівецька гімназія № 7
 +
[ред.]
 +
Місто\село, район, область
 +
 
 +
м.Чернівці Чернівецька область
 +
[ред.]
 +
Контактні дані
 +
 
 +
 
 +
[ред.]
 +
Відомості про тренінг
 +
[ред.]
 +
Дати проведення тренінгу
  
Диференціація навчання
+
06.08. - 10.08. 2012
Учні, що мають проблеми у навчанні Опишіть кроки, які ви зробите на підтримку навчальної діяльності таких  учнів. Наприклад,  додатковий час для виконання окремих завдань, змінені та уточнені цілі навчання, модифіковані завдання, об’єднання в групи за особливими критеріями, календарі із термінами на виконання завдань,  адаптовані до їх потреб, спеціальні  методи чи технології, а також підтримка спеціалістів (психологів, лікарів тощо) або учнів-консультантів. Надайте перелік спеціальних ресурсів, які ви будете використовувати. Також опишіть модифікацію способів, за допомогою яких учні демонструють свої знання  (наприклад, усне опитування замість письмової роботи тощо).
+
[ред.]
Обдаровані учні Опишіть завдання для додаткових завдань для  таких учнів над проектами, включаючи самостійні дослідження, незалежне самостійне вивчення, різноманітні варіанти, за допомогою яких учні можуть продемонструвати засвоєні знання, наприклад, складніші завдання,  що потребують поглибленого вивчення, продовження дослідження споріднених тем на вибір учня, а також довготривалі  завдання чи проекти, завдання на синтез, аналіз. Надайте перелік спеціальних ресурсів, які ви будете використовувати.
+
Місце проведення тренінгу
Матеріали та ресурси
+
Технічне забезпечення (відмітьте необхідне)         
+
0 Фотоапарат
+
0 Комп’ютер (и)
+
0 Цифровий фотоапарат
+
0 DVD - програвач
+
0 Доступ до Інтернету
+
0  Лазерний диск
+
0 Принтер
+
0 Мультимедійний проектор
+
0 Сканер
+
0 Телевізор
+
0 Відеомагнітофон
+
0 Відеокамера
+
0 Обладнання для відео конференцій
+
0 Інше     
+
  
Програмне забезпечення  (відмітьте необхідне)           
+
Чернівецька гімназія № 7
0 Програма для роботи з базами даних/ електронними таблицями
+
[ред.]
0 Програма для створення публікацій
+
Тренери
0 Програма для електронної пошти 0 Енциклопедія на  компакт-диску
+
0 Програма для роботи із зображеннями
+
0 Програма для створення комп’ютерних презентацій 0 Програма для роботи з Інтернетом
+
0 Програма для  розробки веб-сторінок
+
0 Програма для роботи з текстами
+
0 Інше     
+
  
Друковані матеріали Підручники, посібники, художня література, довідники, енциклопедії, інструкції тощо.
+
Кішкан Світлана Іванівна Романчук Тетяна Миколаївна
Обладнання та канцтовари Основні матеріали, предмети, які необхідно замовити або зібрати чи придбати  для виконання вашого проекту. Не включайте в цей перелік речі, які є типовими для всіх класних кімнат.
+
Категорія:
Інтернет ресурси Адреси веб-ресурсів, які знадобляться для виконання навчальних проектів та вивчення теми
+
Інші ресурси Запрошені експерти, наставники, учні  інших класів, члени громади, батьки; поїздки та екскурсії тощо.
+

Версія за 07:36, 21 серпня 2012

Портфоліо Батури Тетяни Орестівни з теми "Environment. Eco-tourism"


'Зміст [сховати] 

1 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети 2 Навчальна тема (як записано в програмі) 3 Вік учнів, клас 3.1 Стислий опис проекту 3.2 Повний План вивчення теми 4 Навчальні цілі 5 Опис оцінювання 6 Діяльність учнів (Скопіювати з Плану) 6.1 Назва проекту 6.2 Автори проекту 6.3 Тема дослідження 6.4 Проблема дослідження 6.5 Гіпотеза дослідження 6.6 Мета дослідження 6.7 Результати дослідження 6.8 Висновки 6.9 Корисні ресурси 6.10 Назва проекту 6.11 Автори проекту 6.12 Тема дослідження 6.13 Проблема дослідження 6.14 Гіпотеза дослідження 6.15 Мета дослідження 6.16 Результати дослідження 6.17 Висновки 6.18 Корисні ресурси 7 Відомості про автора 7.1 Ім'я, прізвище 7.2 Фах, навчальний предмет 7.3 Навчальний заклад 7.4 Місто\село, район, область 7.5 Контактні дані 8 Відомості про тренінг 8.1 Дати проведення тренінгу 8.2 Місце проведення тренінгу 8.3 Тренери

[ред.] Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

англійська мова,інформатика,географія,біологія [ред.] Навчальна тема (як записано в програмі)

Охорона природи.Проблеми забруднення навколишнього середовища [ред.] Вік учнів, клас

12 - 13 років 7 клас [ред.] Стислий опис проекту

Вивчення проблем захисту навколишнього середовища: забруднення повітря,вимираючі види тварин,вологі ліси. Метою цього проекта є засвоєння і закріплення учнями знань по темі :"Охорона природи. Проблеми забруднення навколишнього середовища". Учні повинні набути навичок і умінь створення власних проектів на задану тему, формувати навички і знання у галузі захисту навколишнього середовища,дослідити проблеми забруднення та шляхи їх вирішення. Результатом роботи буде створення власних проектів по темі. [ред.] Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План реалізації проекту [ред.] Навчальні цілі

Учні зможуть : Визначати проблеми навколишнього середовища. Визначати причини забруднення навколишнього середовища. Розуміти важливість природоохоронної роботи. Вдосконалять свої вміння працювати з джерелами інформації. Використовувати цифрові технології, інструменти та комунікаційні мережі для успішного використання під час вивчення англійської мови. Використовувати комп’ютерні технології як інструмент для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних та правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації. Навчитись взаємодіяти під час роботи в групі. Покращать свої вміння та навички ораторів під час захисту проекту на відкритому заході. [ред.] Опис оцінювання

1. До початку проекту проводиться • Діагностика навчальних потреб учнів З-Х-Д • Рівня їх фактичних знань учнів з теми 2. Під час проведення проекту проводиться: • анкетування для групування учнів по групам • відслідковування ходу виконання роботи • контроль за дотриманням вимог до виконання різних видів роботи 3. По завершенню проекту проводиться: • Оцінювання створених учнями робіт: презентації оцінювння презентації, публікації оцінювння публікації, допису Оцінювання вікі-статті. [ред.] Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

За тиждень до початку роботи над проектом вчитель презентує публікацію учням про метод проектів та навички 21 століття Метод проектів. Перед тим, як вчитель запропонує учняв взяти участь у проекті, йому необхідно поспілкуватися з батьками цих учнів і взяти у них дозвіл про публікацію робіт їх дітей в Інтернеті Дозвіл батьків. Учні ознайомлюються та вчаться заповнювати лист-дозвіл на використання ресурсів із мережі Інтернет лист-дозвіл.


День1,2 Представлення проекту з учительської PowerPoint презентації, виконують завдання для визначення навчальних потреб, відповідають на змістові питання у формі комп’ютерного тестування та тестерів, знайомляться з тематичним та ключовим питанням, намагаються дати на них відповіді, висувають гіпотези. • Учні формують групи (endangered species, air pollution, rainforests).

День 3,4 • Обрання теми учнями. Вони не можуть обирати теми, які вже обрані іншими, і можуть придумати свою, не тільки запропоновану вчителем. • Пошук матеріалів в Інтернеті та збір інформації з друковах джерел.

День 5,6 • Консультації з вчителем інформатики, англійської мови, біології, щодо викладення та оформлення матеріалів.

День 7,8 • Учні створюють тексти для статей, слайдів, анкети проводять опитування. • Учні обговорюють попердні результати Загальна оцінка учням виставляється після захисту проекту Опис оцінювання і діяльності учнів


Дні 8,9 • Учні створюють: у MS PowerPoint – презентацію учнівська презентація,

MS Publisher - інформаційні бюлетень учнівська публікація1 i учнівська публікація2,

вікі-статтю 



[ред.] Назва проекту

ОХОРОНА ПРИРОДИ.ПРОБЛЕМИ ЗАБРУДНЕННЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА. AIR POLLUTION. [ред.] Автори проекту

Учні 7-го А класу: Гудима Ольга Ільїн Олександр Попадюк Богдан [ред.] Тема дослідження

PROBLEMS OF ENVIRONMENTAL PROTECTION: AIR POLLUTION. [ред.] Проблема дослідження

The importance of clear air. The reasons of air pollution nowadays. [ред.] Гіпотеза дослідження

We propose a hypothesis to explain the association between daily fluctuations in ambient air pollution, especially airborne particles, and death rates that can be tested in an experimental model. The association between airborne particulates and mortality has been observed internationally across cities with differing sources of pollution, climates, and demographies and has involved chiefly individuals with advanced chronic illnesses and the elderly. As these individuals lose the capacity to maintain stable, optimal internal environments (i.e., as their homeostatic capacity declines), they become increasingly vulnerable to external stress. To model homeostatic capacity for predicting this vulnerability, a variety of regulated physiologic variables may be monitored prospectively. They include the maintenance of deep body temperature and heart rate, as well as the circadian oscillations around these set-points. Examples are provided of the disruptive changes shown by these variables in inbred mice as the animals approach death. We consider briefly the implications that the hypothesis may hold for several epidemiologic issues, including the degree of prematurity of the deaths, the unlikelihood of a threshold effect, and the role that coarse, noncombustive particles may play in the association. [ред.] Мета дослідження

To prove that people can stop air pollution. [ред.] Результати дослідження

The atmosphere is a complex dynamic natural gaseous system that is essential to support life on planet Earth. Stratospheric ozone depletion due to air pollution has long been recognized as a threat to human health as well as to the Earth's ecosystems. Indoor air pollution and urban air quality are listed as two of the world's worst pollution problems in the 2008 Blacksmith Institute World's Worst Polluted Places report. [ред.] Висновки

Health effects: Air pollution is a significant risk factor for multiple health conditions including respiratory infections, heart disease, and lung cancer, according to the WHO. The health effects caused by air pollution may include difficulty in breathing, wheezing, coughing and aggravation of existing respiratory and cardiac conditions. These effects can result in increased medication use, increased doctor or emergency room visits, more hospital admissions and premature death. The human health effects of poor air quality are far reaching, but principally affect the body's respiratory system and the cardiovascular system. Individual reactions to air pollutants depend on the type of pollutant a person is exposed to, the degree of exposure, the individual's health status and genetics. [ред.]



[ред.] Назва проекту

ОХОРОНА ПРИРОДИ.ПРОБЛЕМИ ЗАБРУДНЕННЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА. AIR POLLUTION. [ред.] Автори проекту [ред.] Тема дослідження [ред.] Проблема дослідження [ред.] Гіпотеза дослідження [ред.] Мета дослідження [ред.] Результати дослідження [ред.] Висновки [ред.] Корисні ресурси

День 10 Учні презентують свій кінцевий продукт на відкритому заході. Кожні групі відводиться 7 хвилин [ред.] Відомості про автора [ред.] Ім'я, прізвище

Вілігорська Олена Василівна [ред.] Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови англійська мова [ред.] Навчальний заклад

Чернівецька гімназія № 7 [ред.] Місто\село, район, область

м.Чернівці Чернівецька область [ред.] Контактні дані


[ред.] Відомості про тренінг [ред.] Дати проведення тренінгу

06.08. - 10.08. 2012 [ред.] Місце проведення тренінгу

Чернівецька гімназія № 7 [ред.] Тренери

Кішкан Світлана Іванівна Романчук Тетяна Миколаївна Категорія: