Відмінності між версіями «Цікава математика»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Тренери)
(Місце провведення тренінгу)
Рядок 54: Рядок 54:
  
 
==Місце провведення тренінгу==
 
==Місце провведення тренінгу==
 +
 +
Костянтинівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат №32  Донецької обласної ради
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==

Версія за 10:20, 17 серпня 2012



Назва проекту

"Цікава математика"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика. Інформатика.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Позакласна робота

Вік учнів, клас

Учні 6 – 9 класів, 12 – 16 років.

Стислий опис

Проект реалізовується протягом 2 місяців у 6 – 9 класах школи для дітей з вадами розумового розвитку в рамках позакласної роботи. В позаурочний час учні, об’єднавшись у групи, збирають необхідний матеріал, класифікують його. Результати проекту учні подають у вигляді презентації, публікації. За бажанням навчаються у продовж місяця розв’язувати головоломки СУДОКУ, ТАНГРАМ. Всі знання та навички, які учні отримали при навчанні продовж проекту, учні покажуть у фінальних змаганнях, конкурсах та турнірах. Завдяки участі в проекті діти отримують та вдосконалюють уміння працювати з різноманітними джерелами інформації, розвивати навички роботи на комп’ютері, здобувати знання та досвід необхідний для подальшого життя, вчаться на практиці використовувати здобуті знання, переконуються в тому, що вміти мислити потрібно в повсякденному житті.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Основними завданнями викладання математики є: - формування доступних кількісних, просторових, часових уявлень та понять, знань про величини, основи наочної геометрії; - корекція та розвиток психічних процесів, пізнавальної діяльності, особистості учня ; - формування практичних умінь та навичок, що створюють умови інтеграції розумово відсталих учнів у суспільство. З метою розвитку активності в школярів необхідно урізноманітнювати форми усної лічби, наповнювати матеріал життєвим змістом, цікавими завданнями, нескладними задачами. На уроках з геометричного матеріалу учні розпізнають площинні та просторові геометричні фігури на моделях, малюнках, оточуючих предметах, знайомляться з властивостями геометричних фігур і тіл, оволодівають елементарними графічними вміннями, вчаться користуватися вимірювальними і креслярськими інструментами, набувають практичних навичок у розв’язуванні задач на вимірювання та обчислення площі об’єму, периметра, суми кутів трикутника тощо. Формування геометричних уявлень відіграє значну роль у розвитку просторового мислення, моторики, пам’яті, мовлення. Розвиток самостійності розумово відсталих школярів відбувається шляхом формування вмінь: планувати власні дії, контролювати проміжні та кінцеві результати; працювати за зразком, вказівками вчителя, таблицями, навчання працювати з коментуваннями власних дій, формування вмінь самостійно застосовувати правило.

Курс «Сходинки до інформатики». Головне завдання: - створювати графічні зображення, комп’ютерні презентації, текстові документи, шукати інформацію в мережі Інтернет.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Костянтинівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат №32 Донецької обласної ради

Тренери

Леонов Олексій Анатолійович