Відмінності між версіями «Портфоліо Голубенко Галини Іванівни з теми: Оксиген. Кисень.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту)
(Повний План вивчення теми)
Рядок 11: Рядок 11:
  
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==
[https://docs.google.com/open?id=0B0Q4mk5-Z116QXZtLVhiaDdfU00 План вивчення теми]
+
[https://docs.google.com/file/d/0B-D2zuxQYodFUFZSNmdFTVJhS1E План вивчення теми]
  
 
=Навчальні цілі та очікувані результати навчання учнів=
 
=Навчальні цілі та очікувані результати навчання учнів=

Версія за 09:23, 16 серпня 2012

Назва проекту

Знайомимося – я один з найбільш поширених елементів на планеті.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Хімія

Вік учнів, клас

7-й клас – вік 12-13 років

Стислий опис проекту

Учні досліджують історію відкриття хімічного елементу Оксигену, та простої речовини кисню. Готують презентацію. Працюють в віртуальній хімічній лабораторії, вивчаючи способи добування та властивості кисню. Результати роботи оформляють в вигляді презентації,буклету.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі та очікувані результати навчання учнів

Успішне вивчення навчального матеріалу дозволить: знати: • необхідні види апаратного й програмного забезпечення для здійснення зв'язку по мережі; • види пошукових систем і їх відмінності; • різноманіття можливих послуг Інтернету і їх використання; • знаходити в Інтернет відповіді на поставлені питання за можливо короткий час • види пошуку (простий, розширений, спеціальний) і їх можливості; • види освітніх ресурсів уміти: • використовувати мову запитів; • працювати в різних пошукових системах; • зберігати інформацію з Інтернету для її подальшого використання; • використовувати освітні ресурси для розширення кругозору й у процесі навчання • використовувати для розв'язку пізнавальних завдань різних джерел інформації, включаючи Інтернет - енциклопедії, словники, різні освітні ресурси.

Опис оцінювання

Використання запитань впродовж вивчення теми для з’ясування розуміння учнями основних понять теоретичного та практичного використання набутих знань. Поточний контроль набутих знань та процесу створення групових презентацій контролюється завдяки блогу вчителя. Проміжний контроль середнього рівня теоретичних знань учнів здійснюється за допомогою інтернет-опитування. Виявлення рівня знань окремих учнів з теоретичної та практичної частини проходить під час семінарських занять у класі. Кінцеве оцінювання проводиться на загальному урокі-форумі у вигляді доповіді про зміст створених учнями сайтів та взаємному оцінюванню групами учнів створених сайтів.

Форми для оцінювання:

Наприкінці навчання однієї з форм контролю може бути публічний захист проектів, що дозволяє всьому колективу учнів брати участь в обговоренні результатів роботи й оцінюванні.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

1. Вчитель ділить учнів на групи котрі будуть працювати над окремими розділами теми Група 1: Що таке Інтернет Група 2: Різноманіття Інтернету Група 3: Правові норми Група 4: Основи пошуку й роботи з освітніми ресурсами. 2. Вчитель доводить до відома учнів та їх батьків інформацію про збереження персональних даних під час проведення учнями роботи з мережею інтернет та прав на їх публікації. 3. Вчитель надає учням перелік сайтів з яких можна отримати інформацію по наведеній тематиці. 4. Учні за наведеним списком відшукують теоретичну на методичну інформацію в мережі та створюють ряд презентацій, що розкривають їх тематику. 6. У заключній частині учні у доповіді захищають самостійно створені ними проекти. Інші групи учнів оцінюють їх роботу.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Віта Зикова

Фах, навчальний предмет

інформатика

Навчальний заклад

ОНВК №13

Місто\село, район, область

м. Одеса

Контактні дані

vita-zk@yandex.ru

Відомості про тренінг

Тренінг в рамках НП "Відкритий світ"

Дати проведення тренінгу

13.08.12 – 17.08.12

Місце проведення тренінгу

м. Одеса, ОЗОШ № 40

Тренери

Желязкова Світлана Анатоліївна