Відмінності між версіями «Портфоліо Семенової Людмили з теми "Архітектура. Дизайн".»
(→Назва навчальної теми) |
(→Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети) |
||
Рядок 2: | Рядок 2: | ||
"АРХІТЕКТУРА. ДИЗАЙН" | "АРХІТЕКТУРА. ДИЗАЙН" | ||
− | = Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети= | + | = Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети= |
+ | Образотворче мистецтво, художня культура та технології, історія,географія,інформатика,література. | ||
===Навчальна тема === | ===Навчальна тема === | ||
− | + | Архітектура. Дизайн.Розробка проекту "ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК" | |
=== Вік учнів, клас=== | === Вік учнів, клас=== | ||
+ | 12-13 років, 7клас | ||
Рядок 16: | Рядок 18: | ||
=== Стислий опис проекту=== | === Стислий опис проекту=== | ||
− | + | Створення дизайнерскої розробки "Дитячий майданчик"( дослідницька діяльність учнів;ескізна розробка;макет) | |
---- | ---- | ||
=== Повний План вивчення теми=== | === Повний План вивчення теми=== | ||
+ | |||
+ | ТЕМА УРОКУ: | ||
+ | |||
+ | Архітектура. Дизайн.Розробка проекту "ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК"(2ур) | ||
+ | |||
+ | МЕТА УРОКУ: | ||
+ | |||
+ | -Поглибити уміння та навички учнів в художньому конструюванні; | ||
+ | -розвивати уміння та навички учнів з організації прпостору засобамси дизайну; | ||
+ | -розвивати композиційні уміння та навички учнів, їх ппрорстиорову уяву. | ||
+ | |||
+ | ОБЛАДНАННЯ УРОКУ: | ||
+ | |||
+ | для вчителя: | ||
+ | -приклади дитячих майданчиков у ескізах та макетах,а також фотографії і їх зображення в мережі інтернету. | ||
+ | для учня: | ||
+ | - альбом, олівець,акварекльні фарби,а також необхідний матеріал для виконування макета(за вибором учня) | ||
+ | |||
+ | ХІД УРОКУ№ 1. | ||
+ | 1.Організаційний момент(2хв) | ||
+ | 2. Пояснення новогу матеріалу. | ||
+ | Вступ (10хв) | ||
+ | 3.Педагогічний малюнок(6хв) | ||
+ | 4.Демонстрація кращих робіт учнів з даної теми(2хв) | ||
+ | 5.Практична робота(20хв) | ||
+ | 6.Підведення підсумків уроку(5хв) | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | ПОЯСНЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ на тему "ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК": | ||
+ | |||
+ | Дитячий майданчик - це ділянка для ігор та відпочинку дідей. Тому вона повинна мати приємний естетичний клімат.Поділ іі на функціональні зони вимагає доцільного розміщення та розмежування ділянок і обїєктіві різного призначення (песочниці, гірки,турніки,лавочки, гойдалки тощо) Норми і вимоги до дитячих майданчиків наводять | ||
+ | |||
---- | ---- |
Версія за 10:36, 15 серпня 2012
Зміст
Назва навчальної теми
"АРХІТЕКТУРА. ДИЗАЙН"
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Образотворче мистецтво, художня культура та технології, історія,географія,інформатика,література.
Навчальна тема
Архітектура. Дизайн.Розробка проекту "ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК"
Вік учнів, клас
12-13 років, 7клас
Стислий опис проекту
Створення дизайнерскої розробки "Дитячий майданчик"( дослідницька діяльність учнів;ескізна розробка;макет)
Повний План вивчення теми
ТЕМА УРОКУ:
Архітектура. Дизайн.Розробка проекту "ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК"(2ур)
МЕТА УРОКУ:
-Поглибити уміння та навички учнів в художньому конструюванні; -розвивати уміння та навички учнів з організації прпостору засобамси дизайну; -розвивати композиційні уміння та навички учнів, їх ппрорстиорову уяву.
ОБЛАДНАННЯ УРОКУ:
для вчителя:
-приклади дитячих майданчиков у ескізах та макетах,а також фотографії і їх зображення в мережі інтернету.
для учня: - альбом, олівець,акварекльні фарби,а також необхідний матеріал для виконування макета(за вибором учня)
ХІД УРОКУ№ 1.
1.Організаційний момент(2хв) 2. Пояснення новогу матеріалу. Вступ (10хв) 3.Педагогічний малюнок(6хв) 4.Демонстрація кращих робіт учнів з даної теми(2хв) 5.Практична робота(20хв) 6.Підведення підсумків уроку(5хв)
ПОЯСНЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ на тему "ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК":
Дитячий майданчик - це ділянка для ігор та відпочинку дідей. Тому вона повинна мати приємний естетичний клімат.Поділ іі на функціональні зони вимагає доцільного розміщення та розмежування ділянок і обїєктіві різного призначення (песочниці, гірки,турніки,лавочки, гойдалки тощо) Норми і вимоги до дитячих майданчиків наводять