Відмінності між версіями «Портфоліо Безверхньої Олени "Дієслово"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Стислий опис проекту)
Рядок 15: Рядок 15:
 
==Стислий опис проекту==
 
==Стислий опис проекту==
 
<span style="color:#0000EE">
 
<span style="color:#0000EE">
Навчальний проект «Морфологія. Орфографія. Дієслово.» передбачає вивчення навчального матеріалу згідно з державним стандартом та вимогами ХХІст. Учні розподіляються на групи, які займаються ми – «Куріння», «Алкоголь», «Наркотики». В результаті роботи над проектом учні виясняють вплив на здоров’я людини шкідливих звичок; досліджують чому саме у людей виникають такі звичкипроводять анонімні опитування учнів школи з метою виявлення їх відношення до кожної із трьох шкідливих звичок; проводять аналіз результатів проведених опитувань, порівнюють ці аналізи з середньостатистичними даними по своєму місту; створюють буклети та шкільну газету антирекламного характеру; створюють пам’ятки дя учнів школи з метою профілактики; створюють блоги та веб-сайти, відповідно до теми проекту з метою демонстрації результатів; створюють групи, присвячені боротьбі зі шкідливими звичками в соціальних мережах; створюють мультимедійні презентації для захисту проекту.
+
Навчальний проект «Морфологія. Орфографія. Дієслово.» передбачає вивчення навчального матеріалу згідно з державним стандартом та вимогами ХХІст. На початку проекту учні фомують групи, кожна з яких займається дослідженням своєї теми : «Вид дієслова», «Часи дієслова», «Дієслова І,ІІ дієвідмін», «Незначена форма дієслова», «Способи дієслів», «Способи творення дієслів» . В результаті роботи над проектом учні з`ясовують загальне значення, морфологічні ознаки; досліджують синтаксичну роль дієслівнавчаються правильно вживати форми дієслів; знаходять вивчені орфограми і пояснюють їх за допомогою орфографічних правил; знаходять і виправляють помилки на вивчені правила; створюють пам’ятки для учнів гімназії з метою удосконалення орфографічних навичок; створюють блоги та веб-сайти, відповідно до теми проекту з метою демонстрації результатів; створюють мультимедійні презентації для захисту проекту.
 
</span>
 
</span>
  

Версія за 15:09, 25 липня 2012


Самостійні частини мови. Дієслово.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література, російська мова, інформатика

Назва проекту

Самостійні частини мови. Дієслово.

Стислий опис проекту

Навчальний проект «Морфологія. Орфографія. Дієслово.» передбачає вивчення навчального матеріалу згідно з державним стандартом та вимогами ХХІст. На початку проекту учні фомують групи, кожна з яких займається дослідженням своєї теми : «Вид дієслова», «Часи дієслова», «Дієслова І,ІІ дієвідмін», «Незначена форма дієслова», «Способи дієслів», «Способи творення дієслів» . В результаті роботи над проектом учні з`ясовують загальне значення, морфологічні ознаки; досліджують синтаксичну роль дієслів; навчаються правильно вживати форми дієслів; знаходять вивчені орфограми і пояснюють їх за допомогою орфографічних правил; знаходять і виправляють помилки на вивчені правила; створюють пам’ятки для учнів гімназії з метою удосконалення орфографічних навичок; створюють блоги та веб-сайти, відповідно до теми проекту з метою демонстрації результатів; створюють мультимедійні презентації для захисту проекту.

Опис оцінювання

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери