Відмінності між версіями «Вінниця 2012 Модуль6 група1»
Матеріал з Iteach WIKI
(Створена сторінка: Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте м...) |
|||
| Рядок 20: | Рядок 20: | ||
|- | |- | ||
|<font style="font-size:120%"> Інтернет-залежність | |<font style="font-size:120%"> Інтернет-залежність | ||
| − | | відволікти увагу корисними справами <br> Заняття спортом <br> Загально сімейні дозвілля </font> | + | | відволікти увагу корисними справами <br> Заняття спортом <br> Загально сімейні дозвілля <br> читання книжок</font> |
|} | |} | ||
[[Категорія:10 версія]] | [[Категорія:10 версія]] | ||
Поточна версія на 16:35, 18 липня 2012
Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.
| Проблеми | Шляхи вирішення |
|---|---|
| Психологічні Cпілкування з неадекватними особами. Випадкові відвідування небажаних сайтів |
Пропонувати для розв'язання ситуативні задачі |
| Фізичні | не надавати свої персональні (правдиві) дані, не довіряти інтернет-знайомим
Вміти розрізняти особисту (приватну) інформацію та загальнодоступну |
| Фінансові Інтернет-шахайство |
не надавати конфіденційну фінансову інформацію
знати, яка приватна інформація про свою сім'ю може заподіяти шкоду фінансовому благополуччю |
| Інтернет-залежність | відволікти увагу корисними справами Заняття спортом Загально сімейні дозвілля читання книжок |