Відмінності між версіями «Портфоліо Анни Немировської з теми " ЗОЛОТ?Й ВІК К?ЇВСЬКОЇ РУСІ"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Опис оцінювання)
(Діяльність учнів)
Рядок 62: Рядок 62:
 
3. Археологи. Відвідати музеї Київо_ Печерської лаври та Софії Київської, створити інтерактивну презентацію та представити її класу.
 
3. Археологи. Відвідати музеї Київо_ Печерської лаври та Софії Київської, створити інтерактивну презентацію та представити її класу.
 
4. Соціологи. Співставити соціально-економічні, політичні  умови Київської Русі та сьогодення. Спробувати надати можливі пропозиції щодо новітньої історії України.
 
4. Соціологи. Співставити соціально-економічні, політичні  умови Київської Русі та сьогодення. Спробувати надати можливі пропозиції щодо новітньої історії України.
Учасники проекту отримують групові завдання для третього етапу проекту, обмірковують їх, обирають відповідальних за написання кожної статті. Учні працюють у бібліотеках, використовують Інтернет, підбирають необхідний матеріал, узагальнюють його. Планують розміщення матеріалу на сторінці публікацій, підбирають ілюстрації, створюють учнівські публікаціі. Перш ніж починати працювати за методом проектів вчитель знайомить учнів з перевагами проектного методу навчання (буклет. [https://docs.google.com/file/d/0BwzhjhVhJVxxT0ZuLUIwQnpyQVU/edit]Перед початком конкретного проекту вчитель знайомить учнів з перевагами проектного методу навчання, учнів з цілями та завданнями проекту (буклет), отримує дозволи від батьків [14], ознайомлює учнів з офіційними документами на авторське право. Переглянути презентацію з посібника щодо об’єктів авторського права. Розглянути ситуації несанкціонованого використання матеріалів та наслідки. На кожному етапі проекту здійснюється оцінювання діяльності за допомогою чітко визначених форм оцінювання вчителем, учнями та само оцінювання за сформованими шаблонами. у ході роботи вчитель використовує навички фасилітатора, спрямовує діяльність, створює шаблон з підказками [15] для виконання проекту та у разі необхідності надає інструкції щодо виконання певних завдань проекту [16].
+
Учасники проекту отримують групові завдання для третього етапу проекту, обмірковують їх, обирають відповідальних за написання кожної статті. Учні працюють у бібліотеках, використовують Інтернет, підбирають необхідний матеріал, узагальнюють його. Планують розміщення матеріалу на сторінці публікацій, підбирають ілюстрації, створюють учнівські публікаціі. Перш ніж починати працювати за методом проектів вчитель знайомить учнів з перевагами проектного методу навчання (буклет. [https://docs.google.com/file/d/0BwzhjhVhJVxxT0ZuLUIwQnpyQVU/edit]Перед початком конкретного проекту вчитель знайомить учнів з перевагами проектного методу навчання, учнів з цілями та завданнями проекту (буклет), отримує дозволи від батьків , ознайомлює учнів з офіційними документами на авторське право. Переглянути презентацію з посібника щодо об’єктів авторського права. Розглянути ситуації несанкціонованого використання матеріалів та наслідки. На кожному етапі проекту здійснюється оцінювання діяльності за допомогою чітко визначених форм оцінювання вчителем, учнями та само оцінювання за сформованими шаблонами. у ході роботи вчитель використовує навички фасилітатора, спрямовує діяльність, створює шаблон з підказками для виконання проекту та у разі необхідності надає інструкції щодо виконання певних завдань проекту.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 13:59, 13 липня 2012