Відмінності між версіями «Портфоліо. Історія України»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Рядок 2: Рядок 2:
  
 
=Назва проекту=:”
 
=Назва проекту=:”
Галицько-Волинська держава за наступників Данила Галицького ”  
+
Галицько-Волинська держава за наступників Данила Галицького ”  
 
+
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=

Версія за 15:48, 27 червня 2012


=Назва проекту=:” Галицько-Волинська держава за наступників Данила Галицького ”

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія України, географія, інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Галицько-Волинська держава за наступників Данила Галицького

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект з історії України призначений для учнів 7 класу. Проект виконується у рамках вивчення теми «Галицько-Волинська держава за наступників Данила Галицького.» Ознайомити учнів із соціально-економічним розвитком Галицько=Волинської держави., діяльністю наступників Данила Галицького. Розкрити історичне значення Галицько-Волинської держави..

Повний План вивчення теми

1.Галицько-Волинська держава за правління Данила Галицького 2.Діяльність наступників Данила Галицького 3.Періоди історичного розвитку Галицько-Волинської держави

Навчальні цілі

Учні мають 1. знати про становище в Галицько-Волинській державі 2. розуміти наслідки польської і угорської експансії на українські землі 3. пояснювати значення діяльності нащадків Данила Галицького 4. вміти аналізувати історичні документи, робити повідомлення на історичні теме 5. Презентувати свої результати

Опис оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення , розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують контрольний список для презентації, контрольний список для інформаційного бюлетеню, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Учень показує на карті столицю та територію держави, утвореної Романом Мстиславичем, території сусідніх держав, напрями походів монголів і українські міста, захоплені Батиєм, порівнює територію Галицько-Волинської держави часів її піднесення з кордонами Київської держави часів Ярослава Мудрого, сучасними кордонами України; встановлює хронологічну послідовність подій історії Галицько-Волинської держави. На основі різних джерел інформації: застосовує та пояснює на прикладах поняття і терміни: «Галицько-Волинська держава», «монголи», «Золота Орда», «золотоординське ярмо»; визначає причини, суть та наслідки основних явищ і подій періоду; характеризує зовнішню та внутрішню політику Данила Романовича, заходи, до яких вдавалися Даниловичі, аби втримати могутність Галицько-Волинської держави; визначає особливості залежності галицько-волинських земель від Золотої Орди; характеризує культурні досягнення, розпізнає найвідоміші пам’ятки архітектури та образотворчого мистецтва, стисло описує їх; характеризує та оцінює діяльність князя Данила Романовича; висловлює ставлення до історичних діячів доби, судження про доленосні події доби.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Петрунько Любов

Фах, навчальний предмет

Вчитель історії Історія України

Навчальний заклад

Нижнівська ЗОШ 1-3 ст.

Місто\село, район, область

С. Нижнів, р-н Тлумацький,обл.Івано-Франківська

Контактні дані

0673065010

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.06.2012-27.06.2012

Місце проведення тренінгу

с. Нижнів

Тренери

Міщанин Л.В., Щербина Н.Я.