Відмінності між версіями «Портфоліо Перпета Ніна Іванівна з теми "У світі сну"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Діяльність учнів (Скопіювати з Плану))
Рядок 31: Рядок 31:
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 +
 +
Учні збирають інформацію в Інтернеті і інших друкарських виданнях, систематизують інформацію по темах: що таке сон, фази і стадії сну, функції сну, критерії достатнього сну, порушення сну і види порушень, поза сну, як поліпшити сон, організація місця сну, психогигиена сну.
 +
Учасники навчаються працювати в програмах: Excel – створення таблиць і діаграм; Publisher- створення публікацій, буклетів, інформаційних листів; MS Word - набір текстів; MS PowerPoint – створення презентацій; Internet Explorer – пошук інформації.
 +
Проводять дослідницьку роботу: здійснюють діагностичну роботу, соціальний опит серед учасників, вчаться проводити обробку і аналіз отриманих матеріалів.
 +
Учасники працюють в командах: технологи – пошук матеріалів в Інтернеті і інших друкарських виданнях; соціологи – проводять опит, діагностику, обробку отриманих матеріалів, складання діаграм, графіків; дизайнери – графіка, створення  презентацій, веб–странічек  в Інтернеті; журналісти - створення публікацій, бюлетенів і  інформаційних випусків, написання статей в газету, психологи –проведеніє коректувальних вправ по саморегуляції і іншим психотехнологиям.
 +
В результаті хлопці виробляють рекомендації по організації режиму дня для двозмінної школи і виступають з презентаціями творчих робіт перед батьками і іншими  учнями школи.
 +
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==

Версія за 11:32, 25 червня 2012


Назва проекту

У світі сну

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія,фізична культура,ОБЖ

Навчальна тема (як записано в програмі)

Вік учнів, клас

5-11 класи

Стислий опис проекту

Цей міжпредметний Проект об'єднує багато різних галузей науки для вирішення проблем, пов'язаних з питаннями досліджень в області психофізіології сну, його порушень і узгодження природного біоритму з учбовим процесом двозмінної роботи учбового закладу. У роботі над Проектом учні проведуть діагностичне обстеження фізіологічного ритму людини, порушення сну; соціологічне опитування про те, що заважає спати школярам; збирати інформацію в Інтернеті, друкарських виданнях; вчитися аналізувати джерела інформації; давати відгук на роботу свою і інших учасників Проекту, давати відгук на роботу; а також опанують комп'ютерні технології. ...

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Участь в Проекті допоможе самостійно вирішити проблеми підліткових порушень сну без медикаментозного втручання, розробити програму психогигиени сну для збереження психологічного здоров'я в умовах спеціалізованої школи. Участь в Проекті допоможе самостійно вирішити проблеми підліткових порушень сну без медикаментозного втручання, розробити програму психогигиени сну для збереження психологічного здоров'я в умовах спеціалізованої школи. • Очікувані результати: • Розвиток навиків, необхідних для успішної діяльності в умовах економіки, побудованої на знаннях: комп'ютерній письменності • Навики креативного мислення • Вирішення соціальних проблем, комунікативні навики, ефективна робота в команді, • Уміння висловлювати свої думки і аргументувати їх.

Опис оцінювання

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Учні збирають інформацію в Інтернеті і інших друкарських виданнях, систематизують інформацію по темах: що таке сон, фази і стадії сну, функції сну, критерії достатнього сну, порушення сну і види порушень, поза сну, як поліпшити сон, організація місця сну, психогигиена сну. Учасники навчаються працювати в програмах: Excel – створення таблиць і діаграм; Publisher- створення публікацій, буклетів, інформаційних листів; MS Word - набір текстів; MS PowerPoint – створення презентацій; Internet Explorer – пошук інформації. Проводять дослідницьку роботу: здійснюють діагностичну роботу, соціальний опит серед учасників, вчаться проводити обробку і аналіз отриманих матеріалів. Учасники працюють в командах: технологи – пошук матеріалів в Інтернеті і інших друкарських виданнях; соціологи – проводять опит, діагностику, обробку отриманих матеріалів, складання діаграм, графіків; дизайнери – графіка, створення презентацій, веб–странічек в Інтернеті; журналісти - створення публікацій, бюлетенів і інформаційних випусків, написання статей в газету, психологи –проведеніє коректувальних вправ по саморегуляції і іншим психотехнологиям. В результаті хлопці виробляють рекомендації по організації режиму дня для двозмінної школи і виступають з презентаціями творчих робіт перед батьками і іншими учнями школи.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери