Відмінності між версіями «Портфоліо з теми: "Я і моє безцінне життя"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Опис оцінювання)
Рядок 28: Рядок 28:
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 +
Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення учнів та їх міркування. На початку вивчення теми учні в групах розповідають один одному про правила безпечної поведінки ,заповнюють [https://docs.google.com/open?id=0B3RkoXfzU2QlWnhCSXpjV1FoU1k таблицю з-х-д]. Це допомагає вчителю відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів, щодо цієї теми. Проведення мозкової атаки на початку завершального етапу вивчення теми щодо правил безпечної поведінки на дорогах надасть можливість визначити, чи розуміють учні основні елементи  реальної поведінки в екстремальних ситуаціях.
 +
Відповіді учнів на Ключове запитання під час створення ними презентації  надає відомості про те, як учні зуміли поєднати свою роботу у проектах з більш широкими поняттями.
 +
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 13:18, 22 червня 2012


Назва проекту

Я і моє безцінне життя

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет- основи здоров’я. Другорядні -біологія,хімія.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Принципи безпечної життєдіяльності

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект «Я – і моє безцінне життя» по темі 7 класа, Принципи безпечної життєдіяльності. Впродовж проекту учні збирають інформацію стосовну безпечної життєдіяльності, проводять анкетування, висловлюють свої міркування що до дотримання правил дорожнього руху, аналізують факти дтп, самостійно роблять висновки. Учні поділяються на 3 групи, кожна з котрих отримує своє завдання, учням пропонуються ролі: журналіст, механік, еколог, пасажир/

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Формувати у учнів навичок пошуку та збору інформації, знати та розуміти правила дорожнього руху, вміти розробляти та проводити анкетування, пояснювати екстремальні ситуації на дорогах.Збирати експериментальні дані; впорядковувати їх, готувати для демонстрації, надавати пояснення , аргументувати та робити висновки. Здійснювати планування, робити обґрунтований вибір для вирішення проблем.

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення учнів та їх міркування. На початку вивчення теми учні в групах розповідають один одному про правила безпечної поведінки ,заповнюють таблицю з-х-д. Це допомагає вчителю відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів, щодо цієї теми. Проведення мозкової атаки на початку завершального етапу вивчення теми щодо правил безпечної поведінки на дорогах надасть можливість визначити, чи розуміють учні основні елементи реальної поведінки в екстремальних ситуаціях. Відповіді учнів на Ключове запитання під час створення ними презентації надає відомості про те, як учні зуміли поєднати свою роботу у проектах з більш широкими поняттями.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери