Відмінності між версіями «Портфоліо Шевченко Iлони»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Відомості про автора)
(Відомості про тренінг)
Рядок 55: Рядок 55:
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 +
14.05.2012
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 +
ВОІПОПП
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
Пойда Сергій Андрійович
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Версія за 10:26, 22 червня 2012


Назва проекту

Чи можуть одноклітинні водорості нагодувати людство?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Біологія. 7 клас. Тема «Водорості».

Вік учнів, клас

7 клас, вік учнів 13 років

Стислий опис проекту

Учні будуть виконувати ролі дослідників, архіваріусів, фото кореспондентів, працівників наукових лабораторій. Працюючи над проектом вони зможуть застосовувати здобуті знання на практиці, вдосконалять свої вміння щодо роботи з лабораторним обладнанням. В процесі роботи учні будуть об’єднані у групи кожна з яких буде мати свою частку роботи. Учні будуть шукати інформацію в мережі Інтернет, відео файли. Для тих учнів які додатково проводять дослідження буде запропоновано конкурс на краще наукове дослідження та кращу наукову статтю.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Учні будуть досліджувати життєдіяльність одноклітинної водорості хламідомонади, проводити наукові дослідження, готувати звіти за результатами лабораторних досліджень. Вони будуть збирати та опрацьовувати дані з різних джерел (література, Інтернет) з теми та представляти проект, заснований на інтерпретації цих даних. Додатково вони будуть створювати таблиці та графіки, писати наукові статті для шкільного веб-сайту або шкільної газети. Створюватимуть та демонструватимуть презентації, відеофільм для класу. Учні зможуть: • формувати уміння застосовувати теоретичні знання. • Навчитись організовувати експеримент, спілкуватись та обмінюватись результатами. • Використовувати ел. таблиці для збору та демонстрації даних. • розвивати розумові здібності та якості особистості. • Створювати та демонструвати мультимедійні презентації. • оволодіти технологією прийняття рішень, вільного вибору і дій у різних сферах життя; • становлення наукового світогляду; формування емоційно- ціннісного ставлення до природи, до себе, до людей, до загальнолюдських духовних цінностей.

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж всієї навчальної теми, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання використовуючи відповідні методи оцінювання. Формуюче оцінювання проходить за допомогою таблиці ЗХД. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Учні використовують форму само оцінювання у навчанні, щоб здійснити самооцінку роботи в проекті. Також використовується Форма оцінювання публікації та презентації. Учитель проводить обговорення у блозі проекту. Після завершення проекту можна виявити чи всі учні засвоїли результати проекту через опитувальник.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Шевченко Ілона Андріївна

Фах, навчальний предмет

викладач

Навчальний заклад

ВОІПОПП

Місто\село, район, область

м. Вінниця

Контактні дані

dilon28@rambler.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

14.05.2012

Місце проведення тренінгу

ВОІПОПП

Тренери

Пойда Сергій Андрійович