Відмінності між версіями «Назва посилання»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі (скопіювати з Плану))
(Діяльність учнів (скопіювати з Плану))
Рядок 37: Рядок 37:
  
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 +
• Перед початком проекту
 +
Учні здійснюють: особистісне присвоєння проблеми, вживання в ситуацію, прийняття, уточнення і конкретизацію мети і задач. Здійснюють: розподіл на групи, розподіл ролей у групі, планування роботи, вибір форми і способу презентації очікуваних результатів.
 +
1 група «Екскурсоводи» - працює над створенням відеофільму «Подорож у країну міфів», в якому йтиме розповідь про самобутню культуру Давньої Греції;
 +
2 група «Літературознавці» - працює над створенням буклету «Світ очима вічності…», в якому презентують зібрану інформацію про давньогрецькі міфи;
 +
3 група «Літератори» - виготовляє міні-книжку «Еллади світлої боги», в якій будуть написані вірші  про давньогрецьких богів та героїв; 
 +
4 група «Бібліотекарі» - працює над виготовленням презентації «Міфи Давньої Греції».
 +
Учні отримують пам’ятки «Як підготувати та провести презентацію проекту», «Як користватися Інтернетом», план і послідовність оцінювання, критерії оцінювання проектної діяльності учнів в групах.
 +
Учні проводять відбір ідей, уточнення інформації (мозкова атака). Складається календар роботи групи, розподіляються ролі.
 +
• Під час виконання проекту
 +
Учні працюють активно і самостійно: кожен відповідно зі своєю роллю і спільно, консультуються за необхідністю, знаходять знання, яких бракує, готують презентацію результатів.
 +
• Під час захисту проекту
 +
Учні демонструють: розуміння проблеми, мети, задачі, уміння планувати і здійснювати роботу, знайдений спосіб рішення проблеми, рефлексію діяльності і результату. Дають взаємо оцінку діяльності та її результативності.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 13:53, 20 червня 2012


Назва проекту

"Подорож на батьківщину міфів"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний навчальний предмет – світова література. Другорядні предмети: Всесвітня історія;Інформатика.

Навчальна тема (як записано в програмі)

«Міф і література»

Вік учнів, клас

11-12 років, 6 клас

Стислий опис

Проект «Подорож на батьківщину міфів» для учнів 6 класу зі світової літератури (автори програми Ковбасенко Ю.І., Гребницький Г.М., Півнюк Н.О., Баліна К.Н., Бітківська Г.В.), тема №2 «Міф і література»(11годин).

Учні розкриють поняття про міф, прослідкують відмінність міфу від казки, будуть досліджувати питання про те, що Троя – не вигадка, не безпідставний міф, а історичний факт. Вони висвітлять значення давньогрецької міфології у світовій культурі.  Свої висновки, за допомогою вчителя, учні представлять у вигляді  презентації в Power Point та відеофільму в Move Maker. Учні будуть шукати інформацію про Давню Грецію  в бібліотеці та в Інтернеті, випустять буклет «Світ очима вічності…» в Microsoft Publisher, випустять книжку віршів «Еллади світлої боги…»

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

• Створити презентацію , що містить інформацію про давньогрецьких богів та героїв; Навчити складати лист планування своєї роботи в групі для досягнення якісного кінцевого результату; • Створення власного словника з теми,

Навчити роботі у команді для досягнення спільної мети;
Створити буклет, який містить інформацію про міфи Давньої Греції;
Створити міні-книжку з віршами про богів та героїв Давньої Греції.
Створити відеофільм про батьківщину міфів.

• соціалізуюча: спонукати дітей відзначати не лише свої досягнення, а й досягнення інших; формувати потребу прийти на допомогу одне одному; розвивати самооцінку; створити умови для реалізації пізнавальної й соціальної активності дітей; Очікувані результати: Розвиток у школярів ключових компетентностей: особистісної – компетентність школяра у сфері світогляду, пов’язана з ціннісними уявленнями учня, його здатністю бачити і розуміти навколишній світ, орієнтуватися в ньому, усвідомлювати свою роль і призначення, уміти вибирати цільові і смислові установки для своїх дій і вчинків, приймати рішення; соціальної – здатності володіти знаннями і досвідом у соціально-громадській діяльності. Уміння аналізувати ситуацію, діяти відповідно до особистої і громадської вимоги, володіти етикою цивільних взаємин; самоосвітньої – готовність учня до подальшого продовження освіти і самоосвіти, що дозволить йому стати суб’єктом процесу освіти (самоосвіти); пізнавальної – сукупність компетенцій учня у сфері самостійної пізнавальної діяльності, що включає елементи логічної, методологічної, загально навчальної діяльності, співвіднесеної з реальними пізнавальними об’єктами.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

• Перед початком проекту

Учні здійснюють: особистісне присвоєння проблеми, вживання в ситуацію, прийняття, уточнення і конкретизацію мети і задач. Здійснюють: розподіл на групи, розподіл ролей у групі, планування роботи, вибір форми і способу презентації очікуваних результатів.

1 група «Екскурсоводи» - працює над створенням відеофільму «Подорож у країну міфів», в якому йтиме розповідь про самобутню культуру Давньої Греції; 2 група «Літературознавці» - працює над створенням буклету «Світ очима вічності…», в якому презентують зібрану інформацію про давньогрецькі міфи; 3 група «Літератори» - виготовляє міні-книжку «Еллади світлої боги», в якій будуть написані вірші про давньогрецьких богів та героїв; 4 група «Бібліотекарі» - працює над виготовленням презентації «Міфи Давньої Греції». Учні отримують пам’ятки «Як підготувати та провести презентацію проекту», «Як користватися Інтернетом», план і послідовність оцінювання, критерії оцінювання проектної діяльності учнів в групах. Учні проводять відбір ідей, уточнення інформації (мозкова атака). Складається календар роботи групи, розподіляються ролі.

•	Під час виконання проекту 

Учні працюють активно і самостійно: кожен відповідно зі своєю роллю і спільно, консультуються за необхідністю, знаходять знання, яких бракує, готують презентацію результатів. • Під час захисту проекту Учні демонструють: розуміння проблеми, мети, задачі, уміння планувати і здійснювати роботу, знайдений спосіб рішення проблеми, рефлексію діяльності і результату. Дають взаємо оцінку діяльності та її результативності.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери