Відмінності між версіями «Портфоліо Бєлявської Валерії Львовни за проектом»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі (скопіювати з Плану))
(Опис оцінювання (скопіювати з Плану))
Рядок 24: Рядок 24:
  
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 +
Оцінювання навичок спільної діяльності
 +
Організація групової роботи учнів не тільки дозволяє їм на практиці використовувати різні процеси і стратегії мислення, але і надає прекрасну можливість оцінити ці навички.
 +
Усі наступні стратегії можна спостерігати і оцінювати в ході спільної роботи учнів:
 +
• Навички роботи із змістом і комунікаційні навики можна спостерігати, коли школярі стикаються з незнайомим змістом і допомагають зрозуміти один одного.
 +
• Стратегії лідерства використовуються, коли учні виконують одну з ролей і допомагають групі в досягненні її мети.
 +
• Стратегії переговорів застосовуються, коли учні представляють групі різні ідеї для розгляду.
 +
• Стратегії вирішення проблеми застосовуються тоді, коли учні працюють над урегулюванням розбіжностей і пошуком альтернативних рішень.
 +
• Стратегії аналізу використовуються, коли учні узагальнюють головні моменти обговорення, спрощують складні ідеї, або ставлять питання на перспективу.
 +
• Навички ведення переговорів використовуються, коли групу просять дійти згоди з урахуванням думки всіх зацікавлених сторін.
 +
• Стратегії синтезу застосовуються, коли учнів просять представити роботу або допомогти поточній роботі.
 +
• Стратегії  зворотного зв'язку застосовуються для інформування колег або вчителя про процеси, завдання і інші аспекти роботи групи.
 +
Для оцінки цих стратегій можуть бути використані різноманітні методи і інструменти, зокрема: опитувальники, контрольні списки, рубрики (форми оцінювання), навідні запитання. Щоб допомогти школярам стати самостійними учнями, надайте їм ці ж інструменти, попросіть їх провести самостійне оцінювання і дати відгук на роботу однокласників. Зразки оцінювань такого типу представлені в додатку Оцінювання Проектів.
  
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=

Версія за 07:26, 15 червня 2012

Назва проекту

Формування толерантності у ставленні до різних культур при вивченні культурних традицій країн світу.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

географія, історія, країнознавство

Навчальна тема (як записано в програмі)

Життя суспільства . «Формування толерантності у ставленні до різних культур при вивченні культурних традицій країн світу"

Вік учнів, клас

8 клас 13-14 років

Стислий опис

Цей проект розроблено для учнів 8 класу за темою: «Формування толерантності у ставленні до різних культур при вивченні культурних традицій країн світу». Учні шукають та презентують інформацію про країну проекту. Результати надаються у формі письмового звіту та усної презентації. Проект відбувається на протязі року та результатом буде карта світу з прапорами країн, що були осягнути проектом.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

• Формувати толерантність до інших культур. • Стимулювати учнівський інтерес до різних культур світу. • Розвивати навички проведення презентацій. • Розвивати навички написання звіту

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Оцінювання навичок спільної діяльності Організація групової роботи учнів не тільки дозволяє їм на практиці використовувати різні процеси і стратегії мислення, але і надає прекрасну можливість оцінити ці навички. Усі наступні стратегії можна спостерігати і оцінювати в ході спільної роботи учнів: • Навички роботи із змістом і комунікаційні навики можна спостерігати, коли школярі стикаються з незнайомим змістом і допомагають зрозуміти один одного. • Стратегії лідерства використовуються, коли учні виконують одну з ролей і допомагають групі в досягненні її мети. • Стратегії переговорів застосовуються, коли учні представляють групі різні ідеї для розгляду. • Стратегії вирішення проблеми застосовуються тоді, коли учні працюють над урегулюванням розбіжностей і пошуком альтернативних рішень. • Стратегії аналізу використовуються, коли учні узагальнюють головні моменти обговорення, спрощують складні ідеї, або ставлять питання на перспективу. • Навички ведення переговорів використовуються, коли групу просять дійти згоди з урахуванням думки всіх зацікавлених сторін. • Стратегії синтезу застосовуються, коли учнів просять представити роботу або допомогти поточній роботі. • Стратегії зворотного зв'язку застосовуються для інформування колег або вчителя про процеси, завдання і інші аспекти роботи групи. Для оцінки цих стратегій можуть бути використані різноманітні методи і інструменти, зокрема: опитувальники, контрольні списки, рубрики (форми оцінювання), навідні запитання. Щоб допомогти школярам стати самостійними учнями, надайте їм ці ж інструменти, попросіть їх провести самостійне оцінювання і дати відгук на роботу однокласників. Зразки оцінювань такого типу представлені в додатку Оцінювання Проектів.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери