Відмінності між версіями «Портфоліо до проекту "Африка"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Дати проведення тренінгу)
(Місце проведення тренінгу)
Рядок 86: Рядок 86:
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 +
 +
Обертинська ЗОШ I -III cт
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 
[[Категорія:10 версія]]
 
[[Категорія:10 версія]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]

Версія за 11:28, 13 червня 2012


Назва проекту

"Африка "

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія,історія ,інформатика .

Навчальна тема (як записано в програмі)

Африка.

Вік учнів, клас

Сьомий клас .!3-14років .

Стислий опис

Перш ,ніж приступити до проекту я беру дозвіл батьків [1]. Під час роботи ми ознайомилися з буклетом [2],планом впровадження проекту .а також з вчительською презентацією [3] ,що спонукає учнів до вивчення розглянуотї теми .Протягом роботи будемо користуватись навчальними програмами та державним стандартом . формаю оцінювання .Звернемо увагу на те , щоб учні правильно працювали з веб - ресурсами і сайтами ресурсами Інтернету.Учні повинні себе оцінити критичносамооцінювати .В кінці роботи представили презентаційні роботи .одну з них можна переглянути. І збираємо таблиці ЗХД , які були роздані на початку презентації .

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні повинні навчитися користуватися мережею інтернету, щоб знайти необхідну інформацію. Ознайомитися із поняттям авторського права. А також критично оцінювати веб-сторінку.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Підчас роботи над даним проектом використовується система формуючого оцінювання. Доцільно використовувати наступні методи: презентація вчителя, «асоціативний кущ», таблиця «ЗХД» - на початковому етапі проекту, анкетування консультація, самостійна робота – впродовж роботи, демонстрація презентації, рольова гра, таблиця «ЗХД». Для даних методів ми будем використовувати такі інструменти – анкета, таблиця, презентація, та інші.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

До початку проекту : Провести зібрання учнів з батьками .Проінформувати про початок проекту, основні цілі та завдання . Провести підготовче заняття по використанню мережі Інтернет . Створити каталог ресурсів Інтернет для батьків . Створити усі організаційні , методичні , дидактичні матеріали для створення проекту Провести опитування з дітьми за допомогою опитувальника для вивчення початкових знань з ними . Реалізація проекту : Перший тиждень . Проведення оцінювання за допомогою графічних схем . Об’єднання в групи та розподіл обов’язків .Учні об’єднані в 9 груп .Кожна група отримує індивідуальний план роботи . Другий тиждень . Пошук інформації за допомогою мережі Інтернет .Діти знайомляться з поняттям про авторське право .Діти отримують форми для оцінки веб –сторінки та переходять до пошуку інформації у мережі Інтернет . Третій тиждень . Проведення самостійної роботи з метою сомо оцінювання . Четвертий тиждень . Обробка інформації .Оформлення інформації у вигляді проекту групи (мультимедійна презентація з обраної теми ). П’ятий тиждень . Перегляд , оцінка продуктів проектної діяльності учнів . Шостий тиждень . Презентація продуктів проектної діяльності учнів із залученням батьків .Обговорення ключового та змістових питань . Після закінчення проекту . Нагородити учнів дипломами .

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Наталія Томин .

Фах, навчальний предмет

Вчитель. Географія .

Навчальний заклад

Обертинська ЗОШ I-III ступенів .

Місто\село, район, область

Селище обертин .Тлумацький район .Івано - Франківська область .

Контактні дані

телефон 097370652

Відомості про тренінг

=Дати проведення тренінгу

6 -13 червня 2012 рік .

Місце проведення тренінгу

Обертинська ЗОШ I -III cт

Тренери