Відмінності між версіями «Робота Рівненської області за програмою Intel»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
 
Рядок 1: Рядок 1:
 
23.12.08 на базі Рівненського професійного ліцею сфери побуту відбувся огляд-конкурс навчальних і навчально-контролюючих комп'ютерних програм серед закладів професійно- технічної освіти Рівненської області.
 
23.12.08 на базі Рівненського професійного ліцею сфери побуту відбувся огляд-конкурс навчальних і навчально-контролюючих комп'ютерних програм серед закладів професійно- технічної освіти Рівненської області.
  Мета проведення конкурсу: залучення педагогічних працівників та учнів профтехзакладів області до розробки навчального програмного забезпечення, що має сприяти підвищенню їх професійного рівня, впровадженню в навчальний процес новітніх інформаційних технологій, розвитку творчої активності педагогічних працівників та учнів ПТНЗ.
+
Мета проведення конкурсу: залучення педагогічни працівників та учнів ПТНЗ області до розробки навчального програмного забезпечення, що має сприяти підвищенню їх професійного рівня, впровадженню у навчальний процес говітніх інформаційних технологій, розвитку творчої активності педагогічних працівників та учнів профтехзакладів.
  Власні навчальні програмні засоби представили 14 професійно-технічних навчальних заклади.
+
Власні навчавльні програмні засоби представили 14 ПТНЗ.
  На огляд-конкурс були представлені більше тридцяти різноманітних електронних програмних засоби: презентації, електронні посібники, відеофільми, контролюючі програми, сайти, комплексні навчальні програмні засоби, що поєднують у собі названі. Порівняно з минулорічним оглядом-конкурсом кількість представлених навчальних засобів збільшилась вдвічі.
+
Найбільше було представлено навчально- тематичних презентацій - 15. Причому, окремі презентації містили у собі ряд інших, які можна було відкривати за вибором.Презентації відносились до різних навчальних предметів та професій, що сідчить про активне впровадження програми "Intel".
  Окремі програмні засоби висвітлюють певні види діяльносні профтехзакладу, призначені для проведення профорієнтаційної роботи - в цьому випадку, віднести їх до навчальних програмних засобів не представляється можливим, хоч більшість з них розроблені відповідно до критеріїв положення про огляд-конкурс. Безперечно, досвід з їх розробки заслуговує на увагу та поширення серед профтехзакладів області. Особливо, звернув би увагу на відеофільми з історії навчального закладу та профорієнтаційний фільм Здолбунівського професійного ліцею; учнівський відеофільм із життя навчального закладу, знятий з допомогою мобільних телефонів і оригінально змонтований учнями ВПУ № 29 смт Володимирець; відеофільм, що висвітлює роботу методичної секції викладачів спецдисциплін ВПУ № 1 м. Рівне.
+
У Рівненській області з початку навчання за цйією програмою пройшли навчання 201 викладач, що становить 17% усіх педагогічних працівників області. Лише протягом останнього року було проведено 6 тренінгів, підготовлено 69 викладачів та майстрів ПТНЗ.
 
+
 
+
  Найбільше було представлено навчально-тематичних презентацій - 15. Причому, окремі презентації містили у собі ряд інших, які можна було відкривати за вибором. Презентації відносились до різних навчальних предметів та професій, що свідчить про активне впровадження програми "Intel® Навчання для майбутнього" серед профтехзакладів області.
+
У Рівненській області з початку навчання за цією програмою пройшли навчання 201 викладач, що становить 17,3% всіх педагогічних працівників. Лише протягом останнього року було проведено 6 тренінгів, підготовлено 69 викладачів та майстрів ПТНЗ.
+

Версія за 12:27, 2 липня 2009

23.12.08 на базі Рівненського професійного ліцею сфери побуту відбувся огляд-конкурс навчальних і навчально-контролюючих комп'ютерних програм серед закладів професійно- технічної освіти Рівненської області. Мета проведення конкурсу: залучення педагогічни працівників та учнів ПТНЗ області до розробки навчального програмного забезпечення, що має сприяти підвищенню їх професійного рівня, впровадженню у навчальний процес говітніх інформаційних технологій, розвитку творчої активності педагогічних працівників та учнів профтехзакладів. Власні навчавльні програмні засоби представили 14 ПТНЗ. Найбільше було представлено навчально- тематичних презентацій - 15. Причому, окремі презентації містили у собі ряд інших, які можна було відкривати за вибором.Презентації відносились до різних навчальних предметів та професій, що сідчить про активне впровадження програми "Intel". У Рівненській області з початку навчання за цйією програмою пройшли навчання 201 викладач, що становить 17% усіх педагогічних працівників області. Лише протягом останнього року було проведено 6 тренінгів, підготовлено 69 викладачів та майстрів ПТНЗ.