Відмінності між версіями «Луганська область»
(→Педради тренінгу) |
(→Список учасників в вигляді посилань на персональні сторінки) |
||
Рядок 16: | Рядок 16: | ||
− | Бордун Віталій Миколайович | + | 1. Бордун Віталій Миколайович |
− | Гіренко Вікторія Віталіївна | + | 2. Гіренко Вікторія Віталіївна |
− | Симоненко Юлія Володимирівна | + | 3. Симоненко Юлія Володимирівна |
− | Глотова Галина Іванівна | + | 4. Глотова Галина Іванівна |
− | Касатова Ольга Леонідівна | + | 5. Касатова Ольга Леонідівна |
− | Єрьоменко Володимир Петрович | + | 6. Єрьоменко Володимир Петрович |
− | Козинська Олена Геннадіївна | + | 7. Козинська Олена Геннадіївна |
− | Ярмиста Діана Володимирівна | + | 8. Ярмиста Діана Володимирівна |
− | Лукіна Наталія Євгенівна | + | 9. Лукіна Наталія Євгенівна |
− | Прокопенко Андрій Михайлович | + | 10. Прокопенко Андрій Михайлович |
− | Липова Наталія Степанівна | + | 11. Липова Наталія Степанівна |
− | Звягінцев Андрій Володимирович | + | 12. Звягінцев Андрій Володимирович |
− | Вєдєрніков Олександр Олександрович | + | 13. Вєдєрніков Олександр Олександрович |
− | Удовенко Наталія Іванівна | + | 14. Удовенко Наталія Іванівна |
− | Ліфенко Іван Іванович | + | 15. Ліфенко Іван Іванович |
− | Мартиненко Сергій Сергійович | + | 16. Мартиненко Сергій Сергійович |
− | Корж Інна Валеріївна | + | 17. Корж Інна Валеріївна |
− | Богмат Оксана Володимірівна | + | 18. Богмат Оксана Володимірівна |
− | Дубинська Наталія Олексіївна | + | 19. Дубинська Наталія Олексіївна |
− | Загоруй Сергій Олександрович | + | 20. Загоруй Сергій Олександрович |
− | Лаврушко Володимир Миколайович | + | 21. Лаврушко Володимир Миколайович |
− | + | 22. Кобилянський Володимир Петрович | |
− | Насєдкіна Наталія Анатоліївна | + | 23. Насєдкіна Наталія Анатоліївна |
− | Федорущенко Наталія Юріївна | + | 24. Федорущенко Наталія Юріївна |
=Педради тренінгу= | =Педради тренінгу= |
Версія за 11:09, 6 червня 2012
Зміст
Дати проведення тренінгу
17 травня - ...
Місце проведення тренінгу
Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Тренер
Список учасників в вигляді посилань на персональні сторінки
1. Бордун Віталій Миколайович
2. Гіренко Вікторія Віталіївна
3. Симоненко Юлія Володимирівна
4. Глотова Галина Іванівна
5. Касатова Ольга Леонідівна
6. Єрьоменко Володимир Петрович
7. Козинська Олена Геннадіївна
8. Ярмиста Діана Володимирівна
9. Лукіна Наталія Євгенівна
10. Прокопенко Андрій Михайлович
11. Липова Наталія Степанівна
12. Звягінцев Андрій Володимирович
13. Вєдєрніков Олександр Олександрович
14. Удовенко Наталія Іванівна
15. Ліфенко Іван Іванович
16. Мартиненко Сергій Сергійович
17. Корж Інна Валеріївна
18. Богмат Оксана Володимірівна
19. Дубинська Наталія Олексіївна
20. Загоруй Сергій Олександрович
21. Лаврушко Володимир Миколайович
22. Кобилянський Володимир Петрович
23. Насєдкіна Наталія Анатоліївна
24. Федорущенко Наталія Юріївна
Педради тренінгу
[Модуль 5]
[Модуль 6]
Модуль 7
[Модуль 8]