Відмінності між версіями «Науково-практичний семінар «1 учень – 1 комп’ютер»»
Матеріал з Iteach WIKI
Рядок 10: | Рядок 10: | ||
:Учасники всеукраїнського науково-практичного семінару, відзначили актуальність продовження дослідно-експериментальної роботи з використання ІКТ в умовах навчального середовища «1 учень – 1 комп’ютер» на базі шкільних нетбуків, як соціально значимої, інноваційної та спроможної вирішити завдання забезпечення рівного доступу до якісної освіти всіх без виключення учнів. | :Учасники всеукраїнського науково-практичного семінару, відзначили актуальність продовження дослідно-експериментальної роботи з використання ІКТ в умовах навчального середовища «1 учень – 1 комп’ютер» на базі шкільних нетбуків, як соціально значимої, інноваційної та спроможної вирішити завдання забезпечення рівного доступу до якісної освіти всіх без виключення учнів. | ||
+ | |||
+ | [[Категорія: проект "1 учень - 1 комп'ютер"]] |
Поточна версія на 19:25, 29 червня 2009
- 22-24 червня 2009 року Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН України спільно з Компанією INTEL Ukraine Microelectronics Ltd. проведено всеукраїнський науково-практичний семінар «Науково-методичні аспекти використання ІКТ у навчально-виховному процесі у середовищі «1 учень – 1 комп’ютер» на базі шкільних нетбуків» на базі Національного університету державної податкової служби України м. Ірпеня Київської обл.
- У науково-практичному семінарі взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, компаніі INTEL Ukraine Microelectronics Ltd.,Інституту інформаційних технологій і засобів навчання АПН України, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти; директори та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, учасників проекту; ініціативна група Луганської області; розробники програмного забезпечення.
- У перший день, 22 червня, учасники пленарного засідання ознайомилися з концепцією, метою, ходом проведення дослідно-експериментальної роботи з використання ІКТ в умовах навчального середовища «1 учень – 1 комп’ютер», досвідом проведення подібних експериментів з використанням учнівських мобільних комп’ютерів в інших країнах світу. Діалог, що відбувся в рамках круглого столу, дозволив учасникам не лише обмінятись досвідом реалізації проекту, а й обговорити шляхи оптимізації дослідно-експериментальної роботи з використання ІКТ у навчально-виховному процесі у середовищі «1 учень – 1 комп’ютер», окреслити перспективи співпраці.
- Учасниками практичної частини семінару, 23-26 червня, були педагоги як з регіонів, що вже залучені до проекту: Дніпропетровська, Донецька, Києва, Кременчука, Миколаєва, Марганця, Одеси, Ржищєва, так і з регіонів, які планують приєднатись до проекту «1 учень – 1 комп’ютер»: Севастополя та Луганська. Вчителі інформатики, початкових класів, англійської мови, методисти обласних інститутів післядипломної освіти, психологи отримали можливість обмінятись досвідом, обговорити організаційні, технічні, методичні і змістовні питання розвитку проекту, ознайомились з методичними рекомендаціями й рішеннями, які можливо використати у навчально-виховному процесі в середовищі «1 учень - 1 комп'ютер» та відпрацювали їх на практиці.
- Спілкування педагогів на семінарі переросло в мережеву спільноту «1 учень – 1 комп’ютер»: в Інтернеті було створено ресурси для подальшого спілкування учасників, для обміну ідеями, напрацюваннями та досвідом впровадження нової моделі навчання.
- Учасники всеукраїнського науково-практичного семінару, відзначили актуальність продовження дослідно-експериментальної роботи з використання ІКТ в умовах навчального середовища «1 учень – 1 комп’ютер» на базі шкільних нетбуків, як соціально значимої, інноваційної та спроможної вирішити завдання забезпечення рівного доступу до якісної освіти всіх без виключення учнів.