Відмінності між версіями «Портфоліо Дідушка Василя Петровича з теми "Трикутник та його властивості"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Повний План вивчення теми)
(Діяльність учнів)
Рядок 30: Рядок 30:
 
[[wiki-сторінка учня 10]]
 
[[wiki-сторінка учня 10]]
  
На початку учні обговорюють хід проекту. Учні поділяються на групи та організовують розподіл завдань для виконавців. Далі вони досліджують матеріали бібліотек, друковані та електронні публікації. Добирають ілюстрації відповідно змісту. Під керівництвом вчителя вчаться розробляти презентації. Створюють презентацію в режимі Power Point. Формулюють загальні висновки. Учні планують створення публікації у вигляді інформаційного бюлетеня. Знаходять інформацію із Інтернету та здійснюють опитування своїх однолітків.
+
Процес оцінювання проводиться у три етапи: на початку проекту[2], впродовж роботи над проектом[3], наприкінці роботи над проектом. На початку проекту використовуємо метод анкетування, використовуючи як інструмент організаційну діаграму [4] та таблицю ЗХЯД [https://docs.google.com/file/d/0B2viULQotEt9ZnNjMDJib0NjVXM/edit], а також можна використати і тестування. Саме оцінювання проводиться після прослуховування та обговорення презентації. Оцінювання учнівських робіт впродовж роботи над проектом здійснюється за відповідними формами оцінювання[6]. Тут можна використати також і форму оцінювання вікі сайтів [7]. Упродовж виконання учнями роботи можна використати контрольний список для вікі сайту, за допомогою якого можемо фіксувати виконані учнем кроки
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 14:59, 23 травня 2012



Назва навчальної теми

Трикутник та його властивості

Основний та другорядні навчальні предмети

Математика, інформатика, українська мова

Навчальна тема

Трикутник та його елементи

Вік учнів, клас

14 років, 8 клас

Стислий опис

Повний План вивчення теми

План проекту [1]

Навчальні цілі

Учні будуть володіти знаннями про геометричні фігури на площині. Навчаться створювати презентації в режимі РowerPoint. Учні навчаться писати в різноманітних жанрах, розвивати просторову уяву, зображати оточуючі предмети, ділити цілі об’єкти на складові. Учні вироблять навички планувати свою діяльність, розподіляти обов’язки та узгоджувати свою діяльність з іншими, співпрацювати в команді. Прокласифікують оточуючі предмети за певними критеріями. Пізнають різноманіття оточуючого світу.

Опис оцінювання

Учні розвинуть навики спілкування та використають комп’ютерні технології для засобів зв’язку та обміну інформацією. Учні вчитимуться встановлювати спільні та відмінні риси фігур, організовувати самостійне вивчення теми. Учні порівняють зміст теми з критеріями, запропонованими вчителем.

Діяльність учнів

wiki-сторінка учня 10

Процес оцінювання проводиться у три етапи: на початку проекту[2], впродовж роботи над проектом[3], наприкінці роботи над проектом. На початку проекту використовуємо метод анкетування, використовуючи як інструмент організаційну діаграму [4] та таблицю ЗХЯД [2], а також можна використати і тестування. Саме оцінювання проводиться після прослуховування та обговорення презентації. Оцінювання учнівських робіт впродовж роботи над проектом здійснюється за відповідними формами оцінювання[6]. Тут можна використати також і форму оцінювання вікі сайтів [7]. Упродовж виконання учнями роботи можна використати контрольний список для вікі сайту, за допомогою якого можемо фіксувати виконані учнем кроки

Відомості про автора

Дідушко Василь Петрович

Математика, інформатика

Верховинська ЗОШ-інтернат

смт. Верховина, Верховинський р-н

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

21-25.05.2012 р

Місце провведення тренінгу

Івано-Франківський ІППО

Тренери

Арсенич Іван Ігорович

Клімковська Світлана Іванівна