Відмінності між версіями «26.04.12.Київ.Модуль8.Група4.»
Матеріал з Iteach WIKI
Dryzhal (обговорення • внесок) (→"Проблеми, які виникають при залученні учнів до оцінювання та шляхи їх вирішення") |
Dryzhal (обговорення • внесок) (→"Проблеми, які виникають при залученні учнів до оцінювання та шляхи їх вирішення") |
||
| Рядок 14: | Рядок 14: | ||
|- | |- | ||
|<font style="font-size:120%"> Невміння учнів уважно слухати інших | |<font style="font-size:120%"> Невміння учнів уважно слухати інших | ||
| − | |Підвищення самоорганізації учнів </font> | + | |Підвищення самоорганізації учнів, як складова виховної частини</font> |
|- | |- | ||
Версія за 14:02, 26 квітня 2012
"Проблеми, які виникають при залученні учнів до оцінювання та шляхи їх вирішення"
| Проблеми | Шляхи вирішення |
|---|---|
| Субєктивність оцінювання | середня оцінка між колективною оцінкою учнів і вчителя
|
| Фактичні знання учнів не завжди відповідають навіть достатньому рівню для оцінюванню | Розробка чітких критеріїв оцінювання |
| Невміння учнів уважно слухати інших | Підвищення самоорганізації учнів, як складова виховної частини |