Відмінності між версіями «11.01.2018.КривийРіг.Модуль5.Група1.Підгрупа№6»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 7: | Рядок 7: | ||
| Жоден з учнів в групі не проявляє активність || Вчитель має заохочити та зацікавити учнів | | Жоден з учнів в групі не проявляє активність || Вчитель має заохочити та зацікавити учнів | ||
|- | |- | ||
| − | | Група невірно зрозуміла завдання || Вчитель має спрямувати діяльність учнів | + | | Група невірно зрозуміла завдання || Вчитель має спрямувати діяльність учнів навідними питаннями |
|} | |} | ||
--[[Користувач:Злобинець Олена Сергіївна|Злобинець Олена Сергіївна]] ([[Обговорення користувача:Злобинець Олена Сергіївна|обговорення]]) 11:57, 11 січня 2018 (EET) | --[[Користувач:Злобинець Олена Сергіївна|Злобинець Олена Сергіївна]] ([[Обговорення користувача:Злобинець Олена Сергіївна|обговорення]]) 11:57, 11 січня 2018 (EET) | ||
--[[Користувач:Козакова Катерина Володимирівна|Козакова Катерина Володимирівна]] ([[Обговорення користувача:Козакова Катерина Володимирівна|обговорення]]) 12:01, 11 січня 2018 (EET) | --[[Користувач:Козакова Катерина Володимирівна|Козакова Катерина Володимирівна]] ([[Обговорення користувача:Козакова Катерина Володимирівна|обговорення]]) 12:01, 11 січня 2018 (EET) | ||
Версія за 12:11, 11 січня 2018
| Проблема | Шляхи вирішення |
|---|---|
| Працює один за всіх у групі | Вчитель дає індивідуальне завдання учням, які не проявляли активність |
| Жоден з учнів в групі не проявляє активність | Вчитель має заохочити та зацікавити учнів |
| Група невірно зрозуміла завдання | Вчитель має спрямувати діяльність учнів навідними питаннями |
--Злобинець Олена Сергіївна (обговорення) 11:57, 11 січня 2018 (EET)
--Козакова Катерина Володимирівна (обговорення) 12:01, 11 січня 2018 (EET)