Відмінності між версіями «Користувач:Анна Кущевська»
(→Корисні посилання) |
(→Вікі стаття) |
||
Рядок 50: | Рядок 50: | ||
=='''Вікі стаття'''== | =='''Вікі стаття'''== | ||
+ | [[https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0]] |
Версія за 10:42, 14 червня 2017
Зміст
Про мене
Я, Кущевська Анна Юріївна,народилася 11.11.1991 року.В селищі Васильківка. В 1998 році була зарахована до першого класу Васильківської СЗШ № 3. В 2007 закінчила дев'ять класів та продовжила своє навчання в ДНВЦ-2 та здобула технічну освіту.
В 2010 році вступила в Бердянський державний педагогічний університет та здобула вищю освіту, та отримала диплом спеціаліста Організатор початкової освіти,вчитель початкової школи,практичний психолог.
В 2010 році прийнята в Васильківську СЗШ № 3. А в 2014 році була прийнята на посаду вихователя Васильківського НВК № 3. На даний час працюю займаю цю посаду.
Патріотичне виховання
Патріотичне виховання
Наші діти - зерна нації. Щоб кожний дошколярик став відбірним зернятком і виріс гармонійною особистістю схожою на дозрілий колос, потрібно створити для цього всі умови в сім'ї та дитячому садку, посіяти в душу вихованців зернятка пам'яті народної та духовності, здоров'я та працелюбності, культури та краси. Проростуть ці паростки добра - і виросте колосисте поле життя, наснаги, мудрості і самоповаги майбутньої нації держави.
Нещодавно на базі Соколянського НВК І-ІІІ ст. Мостиського району проводився кущовий етап фестивалю «Великоднє сонечко». Вихованці старшої групи "Ангелятко" виконали пісню- танок "Ой на горі павочка". Вірш у виконанні Салук Роксолани про дивну пору Воскресіння не залишив байдужим нікого. Діти отримали велику хвилю оплесків і особливу подяку від методиста районного відділу освіти Стецини М.О. за активну участь у фестивалі. Наші вихованці дуже люблять співати гаївки, водити веснянки, тому вони з великим задоволенням та радістю відтворювали народні звичаї та обряди.
Дитинство – це важливий і неповторний період формування особистості. Саме в цей період дитина формується фізично, психічно, інтелектуально, здобуває необхідні знання, вміння та навички. В цей період діти потребують найбільшої уваги. Від розумного ставлення до дитячих проблем, інтересів та потреб залежить доля кожної дитини у формуванні цілісної особистості.
В наш час зміст дошкільної освіти спрямований на збереження дитячої субкультури, зорієнтований на цінності та інтереси дитини. У свідомості дитини-дошкільника закладаються фундаментальні світоглядні поняття, моральні цінності, переконання. Першим соціальним осередком дитини є сім’я. Тому так важливо дати системні знання про сім’ю, родину, історію свого роду. Саме осмисленні найвідоміших і найближчих явищ та подій формується національна свідомість дитини й перед нею розкриваються перспективи пізнання світу. Цілі і завдання національної системи виховання досягаються насамперед через глибоке і всебічне оволодіння дітьми змісту освіти, який має втілювати в собі національні та загальнолюдські цінності і реалізується такими основними шляхами, засобами:
1. РІДНА МОВА. Українська мова є однією з найдавніших і розвинутіших мов світу. Вона має багатовікову історію свого розвитку, тому скарбниця її виражальних засобів, пізнавально-навчальних прийомів практично невичерпна. За ступенем поширення на планеті українська мова перебуває в другому десятку мов світу, а за кількістю своїх носіїв займає друге місце серед слов’янських народів. Вона надзвичайно багата лексично, граматично і інтонаційно, тому за своїми можливостями здатна виконувати велику культуротворчу, духовнотворчу, народотворчу історичну роль. 2. РОДОВІД. Засобами рідної мови діти найбільше усвідомлюють ідейно-моральні цінності родоводу, його основоположну роль у житті людини, нації, її культури і духовності. Від роду до народу, нації – такий природний шлях розвитку кожної дитини, формування її гуманістичної суті, патріотичної спрямованості, національної свідомості і повноцінності, громадської зрілості. В умовах вивчення свого роду, продовження його справ, реалізації мрій і надій, тобто в процесі родовідного виховання виникають психологічний комфорт, упевненість у своїх силах і можливостях. Сім’я, школа, громадськість виробляють потребу в кожній дитині знати свій родовід, вивчати своє генетичне коріння, родовідне дерево.
3. РІДНА ІСТОРІЯ. З історії родоводу починається історія рідного народу. Українська система виховання ґрунтується на фактах, відомостях, наукових знаннях історії Батьківщини – України. Її історія розкриває найцінніше духовне багатство – знання про виникнення, становлення і розвиток свого народу, нації, Вітчизни. Вивчаючи історію України, вихованці глибоко засвоюють першоджерела, витоки духовності рідного та інших народів, які здавна живуть на території нашої Держави. У системі національного виховання і освіти знання історії рідного народу є базовим для вивчення історії всього світу. Вивчення історії рідного народу відіграє особливу роль у вихованні національно свідомого громадянина. Огієнко висловлював думку про те, що «Кожен народ, пише він, глибоко шанує свою історію, бо вона – дума його, серце його. Історія – це основа нації».
Методична скарбничка
Діти повинні жити у світі краси, гри, казки , музики, малюнка, фантазії, творчості...
В. Сухомлинський
Сьогодні назріла гостра потреба для вихователів ДНЗ та батьків глибше вивчати українську етнопедагогіку, поглибити національно-патріотичне виховання з метою збереження нації, відродження національної свідомості та забезпечення духовноїєдності поколінь. Враховуючи допитливість дошкільнят часом ми не спроможні пояснити їм значення окремих слів чи передати дітям певний часовий відтінок тексту, епоху про яку йдеться, відтворити життя українського народу з усіма його деталями та місцевим колоритом. Тому доцільно при подачі дітям знань з розділу «Народознавство» використовувати говірки, діалектизми, історизми тощо. Саме з цією метою було укладено Народний тлумачний словничок . Буде дуже приємно якщо даний матеріал стане Вам у пригоді.
ОСНОВНІ ЗАСОБИ РОЗВИТКУ КРЕАТИВНОСТІ ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ У статті акцентовано на важливості розвитку креативності у дітей раннього віку; наголошено, що цінним у розвитку креативності дитини раннього віку є не стільки продукт (результат) як сам процес творчості. В зв’язку з чим важливим засобом розвитку творчості дитини вважаємо організацію предметного середовища, компонентами якого є предметно-ігрове, природне та соціальне середовище. Автором також виокремлено та охарактеризовано основні засоби розвитку креативності малюків (ігрову діяльність, спілкування, мистецтво (образотворче і декоративно-прикладне), експериментування); наголошено на дієвості використання в умовах дошкільного навчального закладу таких засобів як творчі ігри, творчі вправи, конструювання, малювання, ліплення, аплікації та особливостях співпраці щодо розвитку творчої особистості дитини дошкільного закладу з сім’ями вихованців. Ключові слова: креативність, творчість, діти раннього віку, засоби розвитку креативності, творчі ігри, творчі вправи, конструювання, малювання, ліплення, аплікація, ігрова діяльність, спілкування, мистецтво, експериментування.
Мій блог
[[1]]
Мій сайт
[[2]]
Моя почта
Корисні посилання
Вікі стаття
[[5]]