Відмінності між версіями «Портфоліо Мороз Ольги Анатоліївни з теми "Природа взимку"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми (вставити файл))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 15: Рядок 15:
 
[https://drive.google.com/open?id=0BxDUkZ3vkq-ROVBEYmhkcFU5Sk0 план вивчення теми]
 
[https://drive.google.com/open?id=0BxDUkZ3vkq-ROVBEYmhkcFU5Sk0 план вивчення теми]
  
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
+
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=На початку проекту за допомогою вступної презентації та бесіди з дітьми, вчитель проводить актуалізацію знань та оцінку первинного досвіду учнів з теми. Тема проекту презентується вчителям та учням за допомогою буклету, завдяки мозкової атаки учні обговорюють тему, виявляють свій рівень знань. Заповнюють перший та другий стовпчики таблиці З-Х-Д. Учні об’єднуються в групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності. В ході проекту учні заповнюють контрольні списки планування проекту, контрольні списки групової роботи , форми самооцінювання. За допомогою форм оцінювання оцінюються кінцеві продукти учнівської діяльності. Контрольні списки оцінювання надаються учням на початку проектної діяльності, форми самооцінювання, форми взаємооцінювання групової роботи використовуються в середині проекту. В ході роботи над проектом вчитель веде спостереження за роботою дітей в групі. Під час консультацій використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті.
 +
Оцінювання в рамках даного проекту буде проводитися впродовж всієї роботи учнів і буде реалізовуватися наступними методами:
 +
вхідне тестування;
 +
формулююче оцінювання;
 +
таблиця ЗХД.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 13:59, 16 лютого 2017

Назва навчальної теми

Природа взимку

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

природознавство, літературне читання, образотворче мистецтво

Вік учнів, клас

7-8 років, 2 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Питання вивчення природознавства з теми «Природа взимкуу» для дітей початкових класів дуже важливе. Ця тема дає учням можливість зайнятися дослідницькою роботою. Проект допоможе дітям розширити свої знання про зміни в неживій природі, спостерігати за життям птахів, за станом дерев і кущів. Вивчення цієї теми сприяє вихованню любові до рідної природи, почуття прекрасного.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=На початку проекту за допомогою вступної презентації та бесіди з дітьми, вчитель проводить актуалізацію знань та оцінку первинного досвіду учнів з теми. Тема проекту презентується вчителям та учням за допомогою буклету, завдяки мозкової атаки учні обговорюють тему, виявляють свій рівень знань. Заповнюють перший та другий стовпчики таблиці З-Х-Д. Учні об’єднуються в групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності. В ході проекту учні заповнюють контрольні списки планування проекту, контрольні списки групової роботи , форми самооцінювання. За допомогою форм оцінювання оцінюються кінцеві продукти учнівської діяльності. Контрольні списки оцінювання надаються учням на початку проектної діяльності, форми самооцінювання, форми взаємооцінювання групової роботи використовуються в середині проекту. В ході роботи над проектом вчитель веде спостереження за роботою дітей в групі. Під час консультацій використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті. Оцінювання в рамках даного проекту буде проводитися впродовж всієї роботи учнів і буде реалізовуватися наступними методами: вхідне тестування; формулююче оцінювання; таблиця ЗХД.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Жовтокам'янська загальноосвітня школа I-II ступенів

Місто\село, район, область

С. Жовте Апостолівська ОТГ Дніпропетровської області

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", Апостолівська ОТГ на базі Жовтокам’янської ЗШ І-ІІ ступенів, 06-18 лютого 2017 року

Дати проведення тренінгу

06-18 лютого 2017 року

Місце проведення тренінгу

Жовтокам'янська загальноосвітня школа I-II ступенів

Тренери

ЯцківЛюбовЙосафатівна.jpg

Яцків Любов Йосафатівна