Відмінності між версіями «1.група Дослідників пропонує " Напої"»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 22: | Рядок 22: | ||
|- | |- | ||
| − | |склад(жири ,білки ,вуглеводи ) | + | |склад(жири ,білки ,вуглеводи ) 100г продукту |
|11,2гвуглеводи | |11,2гвуглеводи | ||
| | | | ||
| Рядок 28: | Рядок 28: | ||
|- | |- | ||
| − | |енергетична цінність/кДж | + | |енергетична цінність/кДж 100г продукту |
| − | | 45кДж | + | |45кДж |
| − | | | + | |266кДж |
| | | | ||
Версія за 21:23, 30 березня 2012
Вивчаємо склад етикетки [1]
Найпопулярніші серед учнів нашого класу
- Сока-сола
- Cоки "Садочок"
- Йогурти "Галичина"
Наші результати досліджень
| Основні компоненти етикетки | Сік | Йогурт | Кока-кола |
| склад(жири ,білки ,вуглеводи ) 100г продукту | 11,2гвуглеводи | ||
| енергетична цінність/кДж 100г продукту | 45кДж | 266кДж | |
| дата виготовлення(термін використання) | |||
| дані про виробника(адреса,телефон,штрих-код) | |||
| Спосіб зберігання |