Відмінності між версіями «Проектна робота на тему "Теорема Піфагора"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя)
(=Фах, навчальний предмет)
Рядок 45: Рядок 45:
 
Ткаченко Оксана Петрівна
 
Ткаченко Оксана Петрівна
  
==Фах, навчальний предмет=
+
=Фах, навчальний предмет=
 
вчитель математики та інформатики
 
вчитель математики та інформатики
  

Версія за 16:09, 23 квітня 2016

Назва навчальної теми

Ця корисна теорема

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

геометрія, інформатика

Вік учнів, клас

8 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект сприяє розвитку світогляду дітей та прищеплює любов до математики. Проект розроблений, згідно програми за темою «Теорема Піфагора», для учнів 8-9 класів. В ході роботи діти повинні об’єднатися в групи та виконати поставленні завдання. По закінченню проекту діти будуть володіти новими вміннями та навичками.

План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що вони вже знають про літературу і культуру Іспанії відбувається при заповнені ними таблиці ЗХД. Учні використовують надані вчителем форми оцінювання з позначкою з кожного виду діяльності (відповідно до контрольних списків) для самооцінювання свого проекту. Ці ж форми використовуються вчителем для виставлення оцінки кінцевих презентацій(блогів).

Оцінювання в проекті

Оцінювання навчальних потреб

Самооцінювання учнівської роботи

Діяльність учнів та вчителя

Початок проекту. Для початку проекту за темою потрібно: " Підготувати необхідний роздатковий матеріал: пам'ятки з пошуку інформації в мережі Інтернет і збереження інформаційних об'єктів. " Інформувати батьків про участь дітей у проекті. " Провести консультацію , як шукати інформацію в Інтернеті, зберігати її та документувати. Спочатку вчитель ставить перед учнями Ключове запитання: Чи справді математика – цариця наук? Обговорення. Можна провести з учнями обговорення та поміркувати про необхідність бути освіченими в області культури. Вчитель показує вступну презентацію після якої варто провести діагностику навчальних потреб учнів (Таблиця З-Х-Д) та діагностику рівня їх фактичних знань з теми (Опитувальник). Обговорити з класом запитання, які дозволять виявити рівень їх знань. Визначаються теми і зміст наступного дослідження. Дослідження учнів. Учні самостійно намагаються відповісти на запитання своєї теми. При цьому вони повинні підібрати і прочитати літературні джерела, знайти та інформацію, які відповідає на запитання дослідження, підібрати ілюстративний матеріал і зробити висновки. Захист проекту. Кожен виступає з презентацією результатів. По завершенні колективно обговорюються висновки, які слугують відповіддю на ключове запитання проекту. Учні оцінюють виступи у відповідності до критеріїв оцінювання. Підводяться підсумки, визначається учень, який зробив повний аналіз дослідження. Учні розповідають батькам про важливість геометрії.

350 px 350 px

Авторське право

Презентація вчителя

Презентація учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ткаченко Оксана Петрівна

Фах, навчальний предмет

вчитель математики та інформатики

Навчальний заклад

КНЗ "Лозуватська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г.Шевченка"

Місто\село, район, область

село Лозуватка, Криворізький район, Дніпропетровська область

Дати проведення тренінгу

11.04.2016 - 23.04.2016 р.

Місце проведення тренінгу

КНЗ "Лозуватська ЗШ №1 ім.Т.Г.Шевченка"

Тренер

Шабелян Ірина Миколаївна