Відмінності між версіями «План вивчення теми»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми)
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 19: Рядок 19:
 
[http://План%20вивчення%20теми1 План вивчення теми1https://drive.google.com/file/d/0B8e-2u5ZMTpsa09FdWkzZmVqUG8/view?usp=sharing]
 
[http://План%20вивчення%20теми1 План вивчення теми1https://drive.google.com/file/d/0B8e-2u5ZMTpsa09FdWkzZmVqUG8/view?usp=sharing]
  
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
+
=Оцінювання=
 +
 
 +
Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про воду  відбувається при заповненні ними  таблиці ЗХД 1
 +
Під час заповнення свого блогу «Вода – найбільше багатство на світі», який ведуть учні другої групи, що  працює  над завданням  «Молекула води» впродовж  роботи над проектом, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу , яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку.
 +
При підготовці презентації учні третьої групи, яка працює  над завданням «Властивості води. Вода – універсальний розчинник» користуються Формою оцінювання комп’ютерних робіт , яка допоможе учням ефективно продемонструвати те, чому вони навчилися.
 +
Вчитель запрошує учнів використовувати план діяльності для того, щоб допомогти їм  на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Цей план також частково може слугувати документом для підсумкового оцінювання їх роботи.
 +
Учні  четвертої групи, що  працюють  із завданням «Значення води» мають  створити презентацію.
 +
До закінчення створення презентацій потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати авторам презентації зворотній зв’язок щодо покращення презентації. Вчитель надає можливість  учням ознайомитися з  думками та пропозиціями інших та надає час та допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 20:05, 16 вересня 2015


Назва навчальної теми

Хімічний зв’язок

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Хімія Хімічний зв'язок. Види хімічного зв’язку.

Вік учнів, клас

8 клас, 13-14 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

План вивчення теми

План вивчення теми1https://drive.google.com/file/d/0B8e-2u5ZMTpsa09FdWkzZmVqUG8/view?usp=sharing

Оцінювання

Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про воду відбувається при заповненні ними таблиці ЗХД 1

Під час заповнення свого блогу «Вода – найбільше багатство на світі», який ведуть учні другої групи, що  працює  над завданням  «Молекула води» впродовж  роботи над проектом, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу , яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. 

При підготовці презентації учні третьої групи, яка працює над завданням «Властивості води. Вода – універсальний розчинник» користуються Формою оцінювання комп’ютерних робіт , яка допоможе учням ефективно продемонструвати те, чому вони навчилися. Вчитель запрошує учнів використовувати план діяльності для того, щоб допомогти їм на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Цей план також частково може слугувати документом для підсумкового оцінювання їх роботи. Учні четвертої групи, що працюють із завданням «Значення води» мають створити презентацію. До закінчення створення презентацій потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати авторам презентації зворотній зв’язок щодо покращення презентації. Вчитель надає можливість учням ознайомитися з думками та пропозиціями інших та надає час та допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери