Відмінності між версіями «Портфоліо Шадько Олена»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми (вставити файл))
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
Рядок 14: Рядок 14:
 
Учні проводитимуть пошук інформації в підручниках, довідниках, в Інтернеті, створювати презентації,публікації.. Під час захисту проектів, кожен учень розповість про свою зроблену роботу. Учні після повідомлення теми та мети проекту, об'єднуються у групи ("Вчені", "Аналітики", "Дослідники") та намічають собі завдання (самі або з допомогою вчителя), які допоможуть їм вирішити поставлену в проекті проблему; проводять дослідження; демонструють результати своєї роботи у вигляді презентації.
 
Учні проводитимуть пошук інформації в підручниках, довідниках, в Інтернеті, створювати презентації,публікації.. Під час захисту проектів, кожен учень розповість про свою зроблену роботу. Учні після повідомлення теми та мети проекту, об'єднуються у групи ("Вчені", "Аналітики", "Дослідники") та намічають собі завдання (самі або з допомогою вчителя), які допоможуть їм вирішити поставлену в проекті проблему; проводять дослідження; демонструють результати своєї роботи у вигляді презентації.
  
=План вивчення теми (вставити файл)=[https://drive.google.com/#folders/0B0Q7BJSq4DSiflFqNEd6cFRRZkprZWdJUlB4RFFmTVlPUFRLLUN3UXozOFdvV3ZKTVhDZjQ план 1]
+
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
[https://drive.google.com/open?id=0B0Q7BJSq4DSiY2d5VVZLdmY2S0k&authuser=0 1]
 +
[https://drive.google.com/open?id=0B0Q7BJSq4DSiMjU3LVVjYlBiaVE&authuser=0 2]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=

Версія за 10:50, 17 червня 2015


Назва навчальної теми

Геометрические преобразования

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика,інформатика

Вік учнів, клас

15-16 лет, 9 класс

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

В основі проекту лежать інтереси учнів і розвиток їхніх компетенцій. Проект сприяє засвоєнню учнями навчального матеріалу за допомогою інтерактивних методів навчання у формі навчального проекту. Проект може використовуватись під час вивчення у 9 класі теми « Геометричні перетворення». Учні проводитимуть пошук інформації в підручниках, довідниках, в Інтернеті, створювати презентації,публікації.. Під час захисту проектів, кожен учень розповість про свою зроблену роботу. Учні після повідомлення теми та мети проекту, об'єднуються у групи ("Вчені", "Аналітики", "Дослідники") та намічають собі завдання (самі або з допомогою вчителя), які допоможуть їм вирішити поставлену в проекті проблему; проводять дослідження; демонструють результати своєї роботи у вигляді презентації.

План вивчення теми (вставити файл)

1 2

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання проекту буде здійснюватися за допомогою форм оцінювання презентації та публікації. Кожна форма оцінювання містить кілька розділів критеріїв (зміст, грамотність, оформлення тощо). Крім цього у відповідних критеріях враховується співпраця учнів в межах проекту, їх вміння подати результати своїх досліджень. Бали виставляються за бальною шкалою. Потім переводяться у стандартну 12-бальну за допомогою форми для оцінювання

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1 урок Навчальна тема розпочинається з демонстрації вступної презентації про метод проектів та ознайомлення учнів з Ключовим питанням «Геометрія на кожному кроці.». Запропонувати напрямок «Чому взагалі є важливими знання про геометричні перетворення» Провести анкетування учнів за допомогою опитувальника, роздати таблицю «ЗХД», щоб учні почали заповнювати її протягом проекту – щоб поділитися поточними результатами, розв’язати питання, що виникли, запросити до співпраці необхідних фахівців.

2 урок Спочатку потрібно розповісти, які ролі будуть в групі. Учні об’єднуються в три групи. Розподіл на групи здійснюється після опитування , після обробки опитувальника: - ті учні, які володіють навичками самостійної роботи – вчені; - ті учні, які володіють комунікативними навичками проводять опитування – аналітики; - учні, які навчаються на достатньому та високому рівні – дослідники.

Кожна група розподіляє ролі, які вони повинні виконувати протягом виконання проекту:

1) Група «Вчені» працює з додатковою літературою, довідниками, Інтернет ресурсами - збирають матеріал про історію розвитку теми «Геометричні перетворення» 2) Група «Аналітики» проводить опитування, люди яких професій застосовують знання «Геометричні перетворення». 3) Група «Дослідники» - оформлюють бюлетень, створюють та представляють презентацію


3 урок Кожна група надає теоретичні матеріали (правила, алгоритми, закони) та розглядають види перетворень для опрацювання. Робота з таблицею «Знаю-Хочу дізнатися-Дізнався». Учитель координує роботу груп, спонукає учнів до само спрямування у навчанні, співробітництві, відслідковує прогрес в навчанні учнів, виконує роль консультанта.

4урок Кожна група надає матеріали геометричні перетворення, їх види, побудова симетричних фігур, виконання паралельного переносу, здійснення повороту. Консультація вчителя інформатики щодо створення он-лайн опитувань, спілкування в інтернеті. Оцінювання веб-сайту. Робота з таблицею «ЗХД»

5 урок Вчитель координує роботу груп, стає консультантом допомагає в розробці презентації та бюлетеня. Проводить рольову гру для перевірки знань, вмінь та навиків учнів на визначення рівних фігур, побудову симетричних фігур, виконання паралельного переносу, повороту.. Обговорення поставленої проблеми. Самостійна роботу учнів. Планування та підготовка виступу під час обговорення поставленої проблеми Робота з таблицею «ЗХД».


6 урок Захист проектів (презентації або публікації) Оцінювання: Презентації (публікації) за допомогою форми оцінювання Переконливий усний виступ Діяльність кожної групи Самооцінювання роботи кожного учня в групі Вчитель оцінює роботу груп, робить висновки щодо проведення учнями дослідницької та практиктичної роботи та їх участі в проекті (форми для оцінювання). Виставляє оцінки.

По завершенню проекту діляться враженнями, презентованими результатами, цікавими ідеями. Учні будуть використовувати Інтернет(для збору, пошуку інформації, для обміну думками між членами однієї групи. Тому потрібно провести інструктажі по користуванню ПК, пам’ятати про авторські права. Учитель може дати список сайтів, які учні можуть використати під час створення проекту. Чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Шадько Олена

Фах, навчальний предмет

Учитель математики

Навчальний заклад

Комунальний заклад освіти "Богданівська ЗШ І - ІІІ ступенів"

Місто\село, район, область

с. Богданівка, Павлоградського району, Дніпропетровської області

Контактні дані

lena.shadko@mail.ru

Відомості про тренінг

Тренінг "Навчання для майбутнього" 10 версія

Дати проведення тренінгу

08.06 - 20.06. 2015

Місце проведення тренінгу

Комунальний заклад освіти "Богданівська ЗШ І - ІІІ ступенів"

Тренери

Пазіна Наталья Вікторівна