Відмінності між версіями «Портфоліо Головінової Наталі Миколаївни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Створена сторінка: {{subst:Шаблон:Опис Портфоліо і його складових.10 версія}})
 
Рядок 2: Рядок 2:
  
 
=Назва навчальної теми=
 
=Назва навчальної теми=
 +
 +
<big>Різниця між британським та американським варіантами англійської мови</big> 
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 +
 +
Англійська мова.
 +
«Англомовні країни».
 +
Українська мова.
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
  
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
+
9 клас, 13-14 років
 +
 
 +
=Стислий опис проекту=
 +
 
 +
Пошук відмінностей між двома варіантами англійської мови. Проект орієнтований на учнів 9 класу загальноосвітніх шкіл. Учнів буде розділено на 4 групи. Вони будуть шукати відмінності в лексиці,фонетиці та граматиці мов. Після цього вони зроблять висновок – Який варіант англійської мови слід вивчати(власна думка учнів). Серед можливих форм продуктів проекту можуть бути : порівняльний аналіз. Презентація буде створена щоб показати результат.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше  оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою опитування.
 +
Впродовж виконання проекту учні використовують щоденник виконання роботи та картки успіху для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в щоденниках виконання роботи та картках успіху допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів, коригування термінів виконання кожного етапу проекту. Для успішного та вчасного оцінювання створено графік оцінювання. Учні використовують розроблену  форму оцінювання презентації та блогу для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію вони отримують до того, як робота буде завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації та блогу проекту.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
 +
Перед початком роботи над темою вчитель рекомендує учням познайомитися з Буклетом по методу проектів та Презентацією основних запитань проекту «Різниця між британським та американським варіантами англійської мови». За допомогою анкетування виявляємо рівень інформованості учнів з даної теми.
 +
В чому різниця між британським та американським варіантами англійської мови? Як відрізняється їх лексичний, фонетичний та граматичний склад? І чи є ті відмінності взагалі?
 +
З якого варіанту слід розпочати вивчення мови?  Наприкінці роботи над проектом учні будуть мати відповіді на ці запитання.
 +
Вчитель консультує, направляє і допомагає учням в процесі дослідження. Для більш успішного виконання учнями проекту вчитель створює формисамо- і взаємооцінюванняблогу, контрольний список для блога та контрольний список самоспрямування у навчанні. Документи з фасилітації допомагають учням більше зануритися в проблему і викликають їх на спілкування, на постановку цікавих запитань.
 +
Висновки, які зроблять учні в презентації, допоможуть їм в майбутньому більш відповідально ставитися до інформації з Інтернету, реально і швидко оцінювати інформацію.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
  
 +
Головінова  Наталя Миколаївна
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
  
 +
Англійська мова
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
 +
Павлоградська загальноосвітня школа I—III ступенів № 1
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
 +
Дніпропетровська обл., м. Павлоград
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
  
=Відомості про тренінг=
+
nataligrischenko@gmail.com
 
+
  
 +
=Відомості про тренінг=
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
  
 +
08.06- 20.06. 2015
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
  
 +
Павлоградський міський ліцей
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
 +
Бондарева Раїса Григорівна
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Версія за 09:25, 6 липня 2015


Назва навчальної теми

Різниця між британським та американським варіантами англійської мови

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова. «Англомовні країни».

Українська мова.

Вік учнів, клас

9 клас, 13-14 років

Стислий опис проекту

Пошук відмінностей між двома варіантами англійської мови. Проект орієнтований на учнів 9 класу загальноосвітніх шкіл. Учнів буде розділено на 4 групи. Вони будуть шукати відмінності в лексиці,фонетиці та граматиці мов. Після цього вони зроблять висновок – Який варіант англійської мови слід вивчати(власна думка учнів). Серед можливих форм продуктів проекту можуть бути : порівняльний аналіз. Презентація буде створена щоб показати результат.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою опитування. Впродовж виконання проекту учні використовують щоденник виконання роботи та картки успіху для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в щоденниках виконання роботи та картках успіху допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів, коригування термінів виконання кожного етапу проекту. Для успішного та вчасного оцінювання створено графік оцінювання. Учні використовують розроблену форму оцінювання презентації та блогу для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію вони отримують до того, як робота буде завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації та блогу проекту.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над темою вчитель рекомендує учням познайомитися з Буклетом по методу проектів та Презентацією основних запитань проекту «Різниця між британським та американським варіантами англійської мови». За допомогою анкетування виявляємо рівень інформованості учнів з даної теми. В чому різниця між британським та американським варіантами англійської мови? Як відрізняється їх лексичний, фонетичний та граматичний склад? І чи є ті відмінності взагалі? З якого варіанту слід розпочати вивчення мови? Наприкінці роботи над проектом учні будуть мати відповіді на ці запитання. Вчитель консультує, направляє і допомагає учням в процесі дослідження. Для більш успішного виконання учнями проекту вчитель створює формисамо- і взаємооцінюванняблогу, контрольний список для блога та контрольний список самоспрямування у навчанні. Документи з фасилітації допомагають учням більше зануритися в проблему і викликають їх на спілкування, на постановку цікавих запитань. Висновки, які зроблять учні в презентації, допоможуть їм в майбутньому більш відповідально ставитися до інформації з Інтернету, реально і швидко оцінювати інформацію.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Головінова Наталя Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Англійська мова

Навчальний заклад

Павлоградська загальноосвітня школа I—III ступенів № 1

Місто\село, район, область

Дніпропетровська обл., м. Павлоград

Контактні дані

nataligrischenko@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

08.06- 20.06. 2015

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раїса Григорівна