Відмінності між версіями «Портфоліо Антончик О. А.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Оцінювання)
Рядок 18: Рядок 18:
  
 
=Оцінювання=
 
=Оцінювання=
На початку проекту з метою вступного оцінювання використовувала усне опитування та [https://docs.google.com/a/xakep.ru/file/d/0B5rpxFsImcwzZkl1bnhhZnMtRzA/edit '''З-Х-Д'''] з вступного оцінювання проекту . Метод оцінювання допоміг визначити попередні знання, уміння, навички та ставлення учнів, їх,  ставлення та можливі неправильні уявлення щодо теми.Тест «Який вибір зробить людина у вирішальній ситуації?» проводила протягом проекту. Це оцінювання, яке допомогло  визначити навчальні потреби учнів по темі: «Який вибір зробить людина у вирішальній ситуації?», а також відслідковувати їх прогрес у навчанні по цій темі, перевірити розуміння, а також заохотити до пізнання особливостей власного мислення, самокерування у навчанні та співпраці. По завершенні проекту використовувала метод «Опитувальник».  Даний метод допоміг визначити рівень розуміння вивченого, навички учнів, які вони отримали в результаті роботи над проектом; а також заохотити учнів до подальшого пізнання своїх особливостей мислення, визначити подальші навчальні потреби учнів та спонукати їх до подальшого навчання на уроках .
+
На початку проекту з метою вступного оцінювання використовувала усне опитування та [https://docs.google.com/a/xakep.ru/file/d/0B5rpxFsImcwzZkl1bnhhZnMtRzA/edit '''З-Х-Д'''] з вступного оцінювання проекту . Метод оцінювання допоміг визначити попередні знання, уміння, навички та ставлення учнів, їх,  ставлення та можливі неправильні уявлення щодо теми.[https://docs.google.com/a/xakep.ru/file/d/0B5rpxFsImcwzVW03YkkyYTZFQkU/edit '''Тест'''] «Який вибір зробить людина у вирішальній ситуації?» проводила протягом проекту. Це оцінювання, яке допомогло  визначити навчальні потреби учнів по темі: «Який вибір зробить людина у вирішальній ситуації?», а також відслідковувати їх прогрес у навчанні по цій темі, перевірити розуміння, а також заохотити до пізнання особливостей власного мислення, самокерування у навчанні та співпраці. По завершенні проекту використовувала метод [https://docs.google.com/a/xakep.ru/file/d/0B5rpxFsImcwzaUkzQWpDNndQY0U/edit '''«Опитувальник»'''].  Даний метод допоміг визначити рівень розуміння вивченого, навички учнів, які вони отримали в результаті роботи над проектом; а також заохотити учнів до подальшого пізнання своїх особливостей мислення, визначити подальші навчальні потреби учнів та спонукати їх до подальшого навчання на уроках .
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 11:04, 1 квітня 2015


Назва навчальної теми

ЯКИЙ ВИБІР ЗРОБИТЬ ЛЮДИНА У ВИРІШАЛЬНІЙ СИТУАЦІЇ?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література, психологія

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Основна ідея проекту полягає у розвитку в учнів навичок мислення високого рівня, а саме: навчити учнів збирати інформацію для вивчення ключового питання «Який вибір зробить людина у вирішальній ситуації?», аналізувати епічний твір, обговорювати результати досліджень. Отримавши завдання, учні повинні відшукати інформацію, яка підтверджує, що патріотичне почуття, повага до батьків, вірність у дружбі та коханні – головні морально-етичні цінності, та підготувати свої презентацію, публікацію . Проведення проекту розраховано на шість 45-хвилинних уроків

План вивчення теми

ПЛАН ВИВЧЕННЯ ТЕМИ ПЛАН ВПРОВАДЖЕННЯ

Оцінювання

На початку проекту з метою вступного оцінювання використовувала усне опитування та З-Х-Д з вступного оцінювання проекту . Метод оцінювання допоміг визначити попередні знання, уміння, навички та ставлення учнів, їх, ставлення та можливі неправильні уявлення щодо теми.Тест «Який вибір зробить людина у вирішальній ситуації?» проводила протягом проекту. Це оцінювання, яке допомогло визначити навчальні потреби учнів по темі: «Який вибір зробить людина у вирішальній ситуації?», а також відслідковувати їх прогрес у навчанні по цій темі, перевірити розуміння, а також заохотити до пізнання особливостей власного мислення, самокерування у навчанні та співпраці. По завершенні проекту використовувала метод «Опитувальник». Даний метод допоміг визначити рівень розуміння вивченого, навички учнів, які вони отримали в результаті роботи над проектом; а також заохотити учнів до подальшого пізнання своїх особливостей мислення, визначити подальші навчальні потреби учнів та спонукати їх до подальшого навчання на уроках .

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

АНТОНЧИК ОКСАНА АНДРІЇВНА

Фах, навчальний предмет

УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА

Навчальний заклад

МИХЛЯНСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТ.

Місто\село, район, область

С.ПУТРИНЦІ,ІЗЯСЛАВСЬКИЙ Р-ОН,ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.

Контактні дані

0978986995

Відомості про тренінг

ІНТЕЛ 10.1

Дати проведення тренінгу

23.03 - 03.04.2015

Місце проведення тренінгу

МИХЛЯНСЬКА ЗОШ І - ІІІ СТ.

Тренери

КРАВЕЦЬ М.Д.