Відмінності між версіями «Портфоліо Чорна Л.В.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми (вставити файл))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 19: Рядок 19:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям учитель демонструє учням презентацію про метод проектів та пропонує, в залежності від, визначених ним, можливостей класу форми З-Х-Д та/або організаційні діаграми. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. Під час роботи над проектом кожен учень записує свої відповіді, описує процес  та результати виконання досліджень. Крім того, учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. З метою оцінювання результатів дослідження, підсумкової презентації та підсумкової публікації використовуються відповідні форми оцінювання. Після завершення проекту через використання Опитувальника можна виявити активність учнів під час роботи над проектом. З метою оцінювання результатів дослідження та блогу використовуються відповідні форми оцінювання.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 13:22, 25 березня 2015

Назва навчальної теми

Слався, Тарасе Великий

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література, світова література, інформатика

Вік учнів, клас

14 років, 8 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учням 8 класу пропонується взяти участь у проектній діяльності з метою розгляду питань, що стосуються навчального матеріалу теми «Слався, Тарасе Великий». Предмет дослідження школярів трактується в аспекті засвоєння теоретичного та практичного його застосування під час розробки своїх проектів.

Під час виконання завдань навчального проекту учні набувають практичного досвіду збору, аналізу, узагальнення, систематизації, оцінювання інформації з метою створення власного інтелектуального продукту та його презентації. Особливістю організації навчального проекту є досягнення учнями результату через: здійснення чіткої диференціації завдань для учнів, відповідно рівню навчальних досягнень школярів; організацію спільної роботи учнів з документами через здійснену індивідуальну роботу

План вивчення теми (вставити файл)

[План вивчення теми]

[План впровадження теми]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям учитель демонструє учням презентацію про метод проектів та пропонує, в залежності від, визначених ним, можливостей класу форми З-Х-Д та/або організаційні діаграми. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. Під час роботи над проектом кожен учень записує свої відповіді, описує процес та результати виконання досліджень. Крім того, учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. З метою оцінювання результатів дослідження, підсумкової презентації та підсумкової публікації використовуються відповідні форми оцінювання. Після завершення проекту через використання Опитувальника можна виявити активність учнів під час роботи над проектом. З метою оцінювання результатів дослідження та блогу використовуються відповідні форми оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери