Відмінності між версіями «Користувач:Попело Наталія Миколаївна»
Матеріал з Iteach WIKI
м (→Про мене) |
м (→Про мене) |
||
| Рядок 6: | Рядок 6: | ||
[[Файл:AGmdhUgdTIQ.jpg]] | [[Файл:AGmdhUgdTIQ.jpg]] | ||
{| class=rimage | {| class=rimage | ||
| − | |[[Зображення: | + | |[[Зображення:Моє фото 1.jpg]] |
|- | |- | ||
|''Підпис під зображенням.'' | |''Підпис під зображенням.'' | ||
Версія за 12:49, 16 березня 2015
Про мене
Я студентка Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Навчаюся на 5 курсі фізико-математичного факультету за спеціалізацією економіка. Маю середню успішність у навчанні. Мої улюблені предмети, це предмети, які повязані з економічними вченнями. Мені дуже подобається читати, на даний момент читаю книги, автором яких є Стівен Кінг. Також полюбляю сучасну поезію. Захоплююсь спортом, особливо тенісом. Маю багато друзів, з якими проводжу багато вільного часу. Файл:AGmdhUgdTIQ.jpg
| Файл:Моє фото 1.jpg |
| Підпис під зображенням. |
Мої блоги
http://trening1726.blogspot.com/
Мій внесок
[Мої файли]
Мої закладки