Відмінності між версіями «Портфоліо Ірини Вікторівни для учнів 7 класу з української літератури за темою:"Ти знаєш, що ти людина"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 20: Рядок 20:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
Перед роботою над проектом учням демонструється вступна презентація, яка містить у собі назву теми, змістовні питання у вигляді схем, одне з тематичних питань, яке наштовхне учнів на проведення досліджень.
 +
Модуль 5 і 6: опитувальник
 +
Учитель повідомляє про нові сучасні технології, що пропонують середовище, в якому люди спілкуються та співпрацюють один з одним і наповнюють веб-простір новим змістом. Вивчили різні шляхи використання Інтернету учнями при проведенні досліджень та пошуку потрібних даних.
 +
Перед початком роботи в Інтернеті учитель ознайомлює учнів з законами про авторське право
 +
 +
Записати, як учні використовуватимуть Інтернет при вивченні теми, виконанні проектів .
 +
Модуль 7: Перед вивченням теми учитель дає учням ознайомитись з презентацією і буклет
 +
 +
Модуль 8: Для оцінювання учнівських робіт учнівських комп’ютерних робіт, їх діяльності в ході виконання проектів були розроблені форми оцінювання та контрольний список.
 +
Модуль 9:
 +
врахувала отримані відомості щодо особливостей навчання різних учнів у своєму класі за допомогою різних інструментів, а саме:
 +
переважаючою візуальною, аудіальною, кінестетичною модальністю учні буду застосовувати такі  види діяльності: перегляд вікі сторінок, вибір інформації та оформлення у вигляді таблиці;
 +
з домінуючою лівою/правою півкулями мозку учень, який працює над проектом є  за типом особи - почуттєвий, тому для нього учитель створила алегорію, пов'язану з його майбутнім і його майбутньою професією, яка має відношення до щастя.
 +
з різними домінуючими типами множинного інтелекту більше за все підходить Логічно-математичний  - поясання для учнів як саме пов'язане їх майбутнє і професія.
 +
Мовний - написання учнями більше ніж одна професія і її вплив на їх подальше життя.
 +
Просторовий - учні оформлюють у вигляді електронної таблиці свої дослідження
 +
 +
Для учнів були створені форми та контрольний список за допомогою яких можна оцінити само спрямованість учнів у навчанні та відслідковується їх прогрес у навчанні.
 +
 +
 +
Модуль 10: для учнів були розроблені допоміжні буклети, презентації та шаблони
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 14:54, 4 березня 2015


Назва навчальної теми

Ти знаєш що ти людина…?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект «Ти знаєш що ти людина…?» розрахований на учнів 7 класів і направлений на дослідження літературних творів де піднімається дане питання. Також на аналіз власного оточення і порівняння його з описаними у творах.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту:Знаю – Хочу дізнатися – Дізнався (З-Х-Д) схеми, мозковий штурм. Аркуш паперу (або електронна таблиця) з заголовком теми, що вивчається та таблицею З-Х-Д, тема обговорення, записана на аркушах паперу, в електронному документі або на дошці. Впродовж роботи над проектом:Знаю – Хочу дізнатися – Дізнався (З-Х-Д) схеми, мозковий штурм. Самооцінювання і рефлексія. Аркуш паперу (або електронна таблиця) з заголовком теми, що вивчається та таблицею З-Х-Д, тема обговорення, записана на аркушах паперу, в електронному документі або на дошці. контрольні списки, нагадування і підказки. Наприкінці роботи над проектом: письмові й усні тестування і вікторини, відео і фото журнали. Альбом фотографій, збірка відеозаписів, презентації, блоги, публікації, звіт.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед роботою над проектом учням демонструється вступна презентація, яка містить у собі назву теми, змістовні питання у вигляді схем, одне з тематичних питань, яке наштовхне учнів на проведення досліджень. 

Модуль 5 і 6: опитувальник Учитель повідомляє про нові сучасні технології, що пропонують середовище, в якому люди спілкуються та співпрацюють один з одним і наповнюють веб-простір новим змістом. Вивчили різні шляхи використання Інтернету учнями при проведенні досліджень та пошуку потрібних даних. Перед початком роботи в Інтернеті учитель ознайомлює учнів з законами про авторське право

Записати, як учні використовуватимуть Інтернет при вивченні теми, виконанні проектів . Модуль 7: Перед вивченням теми учитель дає учням ознайомитись з презентацією і буклет

Модуль 8: Для оцінювання учнівських робіт учнівських комп’ютерних робіт, їх діяльності в ході виконання проектів були розроблені форми оцінювання та контрольний список. Модуль 9: врахувала отримані відомості щодо особливостей навчання різних учнів у своєму класі за допомогою різних інструментів, а саме:

переважаючою візуальною, аудіальною, кінестетичною модальністю учні буду застосовувати такі  види діяльності: перегляд вікі сторінок, вибір інформації та оформлення у вигляді таблиці;

з домінуючою лівою/правою півкулями мозку учень, який працює над проектом є за типом особи - почуттєвий, тому для нього учитель створила алегорію, пов'язану з його майбутнім і його майбутньою професією, яка має відношення до щастя. з різними домінуючими типами множинного інтелекту більше за все підходить Логічно-математичний - поясання для учнів як саме пов'язане їх майбутнє і професія. Мовний - написання учнями більше ніж одна професія і її вплив на їх подальше життя. Просторовий - учні оформлюють у вигляді електронної таблиці свої дослідження

Для учнів були створені форми та контрольний список за допомогою яких можна оцінити само спрямованість учнів у навчанні та відслідковується їх прогрес у навчанні.


Модуль 10: для учнів були розроблені допоміжні буклети, презентації та шаблони

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери